168

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Massey Ferguson 168 ingiliz
Massey Ferguson 168 ingiliz
Nevşehir-Kozaklı
205.000,00
Furkan Gücer
İlan Tarihi : 04.09.2022
Orjinal ingiliz 168 lik massey ferguson
12.500.000,00
Furkan gücer
İlan Tarihi : 07.12.2021

168

Çiftçinin üretimdeki gücü olmayı tüm hızıyla sürdürmeye devam etmekte olan  massey ferguson168 Model Traktörün öne çıka Genel Özellikleri Hakkında bilgiler;

Çiftçinin her konuda en güçlü yardımcısı olma niteliğine sahip olan massey ferguson168 modelinin en önemli özelliklerinden biri yakıt konusunda cimri olmasıdır. Bu özelliği sayesinde sahip olduğu gücüyle çözümler sunuyor olmasının yanında yakıt konusundaki cimriliğiyle de çiftçinin ekonomik açısından en iyi dostu olmaktadır.

Az yakıt tüketmesine rağmen yüksek performansıyla göz dolduran güçlü bir traktördür. Ucuz ve bol yedek parçasına sahip olması, çiftçiye büyük bir avantaj sağlar. Parça sorunun yaşanmaması çok önemli bir konudur. Üstün güç kapasitesiyle patinajcı bir traktör olmaktan çok uzaktır. Her toprak koşulunda yüksek manevra ve performans kapasitesine sahiptir. Massey Ferguson 168 Modeli, kullanıcısına hizmette sınır tanımayan özellik, güç, dayanıklılık ve kapasitede olan bir traktördür.

Öne çıkan en önemli özelliklerinden biriside, çalışma koşullarına göre yakıt tüketimi ayarlama özelliğidir. Bunu yaparken massey ferguson168​​​​​​​ performansından hiç bir şey kaybetmez. Oldukça dayanıklı ve güçlüdür. Her koşulun üstesinden gelebilme yeteneğine ve güce sahiptir. Verilen her işin üstesinde gelebilecek kapasitede üretilmiştir. Hassas hidrolik özelliğine sahip olması, kullanıcısına tarlada çalışırken yaptığı işten keyif ve zevk alma olanağı sunar. Tarlada çalışmayı zorlu bir iş olmaktan çıkararak keyifli aktivitelere dönüştürür.

Her yönüyle oldukça kolay ve rahat kullanım özelliği sunmaktadır.

Massey Ferguson 168 Traktör 69 beygir gücüne sahiptir. Bu özelliğiyle kendisinden beklenen her türlü performansı gösterme yeteneğine, gücüne sahiptir. Traktörün sahip olduğu motor 4 silindirli olup Perkins dizel tipindedir. 3 basamaklı bağlantı sistem özelliğine sahiptir.

Her türlü toprak şartlarında üstün manevra kabiliyetine ve performansa sahiptir. Harika bir model olan massey ferguson168​​​​​​​ traktör çiftçiye üretimde büyük avantajlar sağlıyor. Çiftçi için üretmek kâbus olmaktan çıkıyor. Hedeflediği üretim kapasitesine sahip olabiliyor.

Massey Ferguson Serisi 168 piyasada mevcut olan en verimli performanslı ve en düşük yakıt tüketen motorlara sahip Massey Ferguson modelleri arasındadır. Motorlardan en düşük yakıt tüketimine, şanzımanlardan, hidrolik sistemlere ve hız kontrolüne kadar çeşitlilik gösteren işlevlere sahiptir. Kullanıcı pozisyonundaki operatörün rahatlığı öne çıkarılmış olan kabin ve kabin içi tasarıma sahiptir. Çiftçinin dostu massey ferguson168​​​​​​​ hizmet vermeye devam ediyor.