175

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
1976 Model Massey Ferguson 175.....
70.000,00
EFSANE 175  LİK
EFSANE 175 LİK
Kırıkkale-Kırıkkale
13.900,10
Dilaver Yüce
İlan Tarihi : 02.07.2016

175

1975 model üretilmiş olan Massey Ferguson serisinin önde gelen traktör modelinden birisi olarak Massey Ferguson 175 sağladığı endüstriyel zirai faaliyetlerdeki kolaylıklarla tercih edilmektedir. İngiliz ve Fransız modelleri olarak iki ayrı özellikteki söz konusu Massey Ferguson 175 modeli traktör konusunda yeni deneyimler keşfetmek isteyen traktör kullanıcılar ve çiftçiler için dikkatlerden kaçmayan belli başlı nitelikler taşımaktadır. Ayrıca bütün bunların yanında teknik özellik olarak da değişik fonksiyonlarını üzerinde barındırması nedeniyle yeni bir model olarak fonksiyonel unsurları barındırmaktadır. Massey Ferguson modelinin teknik özellikleri de diğer modellerinden değişiklik kaydederek böylece daha avantajlı unsurları ele almaktadır.

MASSEY FERGUSON 175 TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Massey Ferguson 175 modelinin teknik özelliklerine değinmek yerinde olacaktır. Kendine has kapasitesi olan 70.0 L hacmindeki kapasitesiyle dikkatlerden kaçmayan bu yeni traktör modeli 4 kişilik taşıma kapasitesiyle taşınabilirlik açısından da uygun bir traktör modeli olma özelliğini taşır. Bu yönüyle de Massey Ferguson tarafından üretilen modellerin dikkatlerden kaçmayan özellikleri düşünüldüğü zaman Massey Ferguson 175 modelinde ayrıca oldukça büyük tekerlekleri de onun engebeli tarım alanlarında dahi kullanılmışlıkta artış göstermesini sağlamaktadır. Başlıca nitelikli bir teknik fonksiyonlarıyla dikkatlerden kaçmayan unsur olarak karşımızda yer almaktadır. Başlıca temel unsurunu bir arada oluşturmaya devam eden fonksiyonel yapısıyla ayrıca teknolojik tuşlama sistemiyle de dikkatleri üzerine çeken traktör modelini oluşturmaktadır.

YÜKSEK TAŞINABİLİR KAPASİTESİ VE GÜÇLÜ MOTORUYLA ENGEBELİ YERLERDE

Engebeli, tümsek arazilerde de kullanılış özellikleri taşıması için 84 inclik teker hacmiyle üretilen bu traktör modeli böylece engebeli tarım bölgelerinde de endüstriyel makineli tarım yapmaya olanak sunan yöntem olarak tercih edilen yöntemlerden bir diğerini oluşturmaktadır. Bu işlevselliğiyle dünden bugüne kadar süreklilik kaydeden unsuruyla başlıca tercih sebebini ortaya koymaya devam eden birbirinden değişik özelliğiyle yüksek taşınabilir kapasitesi ve güçlü motoruyla engebeli yerlerde de kullanılmaktadır. Tümsek bölgeler için tam dört kişilik taşıma kapasitesiyle sağladığı belli başlı traktör olma özelliğiyle Massey Ferguson 175 kapasitesine sahip duruşuyla tamamen öne çıkmakta olan özellikleriyle 1975 modelinin günümüze uyarlanmış olan yapısıyla önde gelen traktör modeli olmaktadır.