250 G

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

250 G

Tarımda lider marka haline gelen Massey Ferguson modelleri düşük yakıt tüketimi, yüksek yol hızı ve yaygın yedek parçası ve geniş servis ağı ve ikinci el değerlerini çok yüksek olması gibi birçok özellikleri taşımaktadır. Bu anlamda akla ilk gelen 240 serisi gelmektedir.

Massey Ferguson 240 serisi sade ve düzgün görselliğinin yanı sıra kolay açılabilen kaporta özelliği ile kullanıcılarına servis kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca 240 serisinin standart hidrotastik direksiyonu ve yüksek manevra kabiliyeti sayesinde kullanıcıların sürüş konforunu birlikte yaşatıyor.

Bir traktör, kullanıcısına kullanım amaçlarından daha fazlasını vermelidir. Massey Ferguson 240 serisinin massey ferguson 250 g  modeli de kullanıcılarına beklediğinden daha fazlasını vermektedir. Massey ferguson 250 g modelini tanıtmak için G harfini açıklamasını yapalım G harfi Gold kelimesini kısaltılmışıdır. Yani traktör markasını tam adı da Massey Fergusan Gold modeli demektir. Bu traktör modelinde 55 ya da 50 HP gücünde traktör modelleri bulunmaktadır.

Massey ferguson 250 g modelinin küçük motor gücü sayesinde yakıt konusunda da kullanıcısını oldukça memnun etmektedir. Yüksek yol hızı, tarla performansı, geniş servis ağı yaygın yedek parçası ve ikinci el değerlerinin yüksek olması gibi özellikleri ile ülkemizde en çok tercih edilen traktör modelleri arasında yer almaktadır. Küçük olması sebebiyle bağ, bahçe, ahır ve benzeri gibi kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Massey ferguson 250 g traktör modeli tarımla uğraşan profesyonel veya acemi çiftçiler için biçilmiş bir kaftan gibidir. Hem ekonomik yönden maliyetli olan bu model birçok işi yapabilecek bir yapıdadır. Özellikle amatör tarımla uğraşan çiftçilerin her ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır.

Massey ferguson 250 g traktörler 2.5 litre ve 3 silindir dizel motora sahiptirler. Bu modelin teknik özelliklerine değinecek olunursa eğer her yıl ve seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık 50 litreye yakın yakıt deposu olan ve iki çeker, ön tekerleri 6.50-16 arka tekerleri ise 13.6-28 ‘dir. Küçük ebatlarda bir traktör olması sebebiyle beraberinde kullanılabilecek ekipmanların çok çeşitli olması koşuluyla neredeyse her alanda kullanılabilir. Her geçen gün kullanım alanları daha da zenginleştirildiği için kullanıcısını da çok memnun etmektedir.