256 G

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

256 G

Massey Ferguson traktörleri sürekli olarak geliştirilen ve teknolojik alt yapılar kullanılarak teknik özellikleriyle yenilenerek ilerletilen belli başlı yönelişleriyle dikkatlerden kaçmayacak üstün performanslar yaratmaktadır. Ele aldığı birçok alternatifleriyle de daima ilerlemeye devam eden unsuruyla Massey Ferguson modeli olması yönünden belli başlı massey ferguson 256 g Gold serisi olarak birçok teknik özellikler barındırmaktadır.

MF 256 Teknik özelliği

Massey Ferguson 256 G modeli traktör anlamında birçok farklı yenilikler yaratarak teknik olması yönüyle önemli ölçütleriyle karşımızda yer almaktadır. Yüksek tork ölçütü ve daha az yakıt tüketimi sunan belli başlı teknik özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Bununla birlikte traktör olmasının yanında daha az yakıt tüketimi ve yüksek performanslı, sessiz çalışan özellikleriyle traktör modelleri arasındaki ayrıcalıklı yerini korumaktadır.

Gold serisi tam 65 hp turbo motor hacmiyle çiftçiler tarafından çeşitli unsuru yönünden traktör modelleri arasında en fazla tercih edilenlerden biri olma özelliğini korumaktadır. Bu özelliğinin dışında kalan yönleriyle yakıt ekonomisi yönünden de öne çıkan gold traktör serisi traktör olmaktadır.

Torku yüksek işlevsel traktör modeli

Massey ferguson 256 g serisi traktörde ayrıca öne çıkan bir başka yönü de torku yüksek olan ve buna karşın düşük yakıt tüketimini sağlayan çeşitli fonksiyona sahip unsurudur. Bu büyük ölçütlü unsuruyla dikkatlerden kaçmayan nitelikli bir yönüyle düşük yakıt tüketimi sağlamaya devam etmektedir. Aynı zamanda bunların dışında kalması yönüyle de traktör modellerinden birisini meydana getirmesi açısından oldukça görünümlü yönleri var olmaktadır.

Klimalı kabin sistemi

Massey ferguson 256 g serisinde öne çıkmaya devam eden bir diğer özelliği olarak bu sistemde kabindeki klima özelliği de bir başka varlık olarak dikkatlerden kaçmamaktadır. Bu yönleriyle diğerlerinden farklılıklar göstermeye devam eden yanıyla klimalı kabin sistemi sayesinde üst düzey bir massey ferguson 256 g traktörleri arasındaki yerini almaktadır. 3 silindirik turbo motoruyla taşıma kapasitesi bakımından da son derece önemli bir sistem olarak dikkatleri üzerine çekmekte olan bu en yeni traktör sistemi, standart lift uygulaması yönünden de dikkatlerden kaçmayan çeşitli yönleriyle Massey Ferguson dikkat çeken serisidir.