260 G

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
260 GOLD MASSEY FERGUSON 2001 MODEL
37.000,00
Galeri Yilmaz
İlan Tarihi : 28.03.2016

260 G

Bir traktör devi olan, güvenilir bir şirketin ürünü olan massey ferguson 260 g çok tercih edilen bir model olmasa da tarla ve bahçe işlerinde şu ana kadar ki kullanıcıları tarafından tam not aldığını söyleyebiliriz. Bu tarım aracı da diğer firmanın diğer ürünleri gibi kırmızı renktedir. Göz alıcı kırmızısı ile massey ferguson 260 g, orta seviye bir tarım makinesi olarak bilinir. Tarımda ağır tarla işlerinden çok ara işlerde kullanılmak için aranan bu traktör, kendisine verilen işlerden yüz akı ile çıkmayı başarmıştır.

Firmanın kalitesi kuşkusuz bu traktör üzerinde de kendi göstermiş olup, sağlamlığı ile ön plana çıkan bir araç olmayı başarmıştır. Tarla işlerinde çok aktif olmasa da diğer verilen işlerde uzun yıllar, sıkıntısız bir şekilde hizmet verebilecek bir kapasiteye sahiptir. Bağ bahçe işlerinde daha çok kullanılan massey ferguson 260 g, birçok yan ekipmana sahiptir. Bu ekipmanlar kullanıcının işini kolaylaştırmak için tasarlanmış olup, çiftçilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ülkemizde küçük çaplı çiftçilerin kullandığı bu traktör, bugüne kadar kullanıcılardan çok fazla şikâyet almamıştır.

Massey ferguson 260 g, ortalama bir traktör olması kullanım alanının geniş olması sonucunu doğurmuştur. Tarla işlerinde aktif çok iyi olmasa da orta sınıf bir çiftçi için ideal bir tarım aracıdır. Şu anda üretimi yapılamayan massey ferguson 260 g, piyasada ikinci el olarak bulunabilecek bir üründür. 64 Hp motor gücüne sahip bu traktör, ihtiyaç sahiplerinin eksikliklerini giderecek şekilde tasarlanmıştır. 4x2 ve 4x4 modelleri bulunmaktadır. Bu çiftçilerin ihtiyaçlarına göre seçme olasılığı sunar. Ayrıca kabinli ve ya tenteli olarak kullanılabilmesi de başka bir açıdan tercih çeşidini artıran bir faktördür. Turbolu ya da turbosuz modelleri de vardır.

Genel kullanıma uygun bir tarım aracı olan bu model, 64 Hp motor gücü ve küçük ebatlarda olması açısından farklı birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük alanlarda da kullanılabilir olması ayrı bir tercih sebebi olarak dikkat çekmektedir. Üretici firmanın ülkemizin hemen hemen her bölgesinde servis olanakları sunması, bu tarım makinesinin artı bir tercih edilme sebebi olmaktadır.