2600

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
2014 MODEL MASSEY FERGUSON 2620 TEK ÇEKER
37.000,00
Ozgur Kayhan
İlan Tarihi : 20.12.2016

2600

Türkiye piyasasında yıllardır etkinliğini sürdüren başarılı ürünleri ile ön plana çıkan Massey Ferguson bağ ve bahçe işleri için kullanılacak mükemmel traktör yapma anlayışından hareketle ürettiği model olan Massey Ferguson 2600 ile devrim niteliğinde bir traktör üretmeyi başarmıştır. Bu model ile bu konuda tek olmayı amaçlayan Massey Ferguson bu iddiasını gerçekleştirmeye yönelik olarak çalışmalarının ürünü olarak bu traktörü piyasaya sunmuştur.

Teknik Özellikleri

50 ile 75 hp beygir gücü üreten üç silindir ve dört silindire sahip Stage III Simpson marka motoru ile ön plana çıkan Massey Ferguson 2600, özellikle bağ bahçe işlerinde devrim niteliğinde bir güç sunarak çiftçinin işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Konforlu sürüşü ve güçlü performansı ile sürücüsüne geniş imkânlar tanıyan traktör işinin ehli olarak her şekil ve şartta çalışmaya meyilli bir traktördür. İki ve dört çeker seçeneği ile motorun ürettiği gücü tekerleklerine aktaran traktör işin ehlidir. 58 beygirliğinin dışındaki motorlarda turbo beslemeside bulunmaktadır.

50 beygirliğinde 50 litre diğer modellerinde 55 litrelik yakıt tankına sahiptir. Split tork kavraması ile motorun gücünü en az kayıpla şanzımana aktarmaktadır. Direksiyonlarında hidrostatik anlayışına devam eden Massey Ferguson 2600 yumuşak bir sürüş deneyimini garanti etmektedir.

50 beygirlik modelinde direk hareket iletimli 8 ileri 2 geri vitese sahip şanzımanı ile motorun güç kontrolünü sağlayan traktör diğer modellerinde Redüksiyon hareket iletimli 12 ileri 4 geri vites seçeneği sunan şanzımanı ile güç dağılımını dengeli dağıtmayı amaçlamıştır.

Mekanik kumandalı, yap banyolu disk fren sistemi kullanan Massey Ferguson 2600, Mekanik kumandalı diferansiyel kilidine sahiptir. Kuyruk milinde tekerlekten hareket ve mekanik kavrama özelliği olan traktörün çift çeker modellerinde bağımsız hidrolik kavrama sistemi mevcuttur. 50 hp modelinde 2000 kg diğer iki modelinde 2500 kg hidrolik kaldırma kapasitesi mevcuttur.

7,5 litre motor yağ kapasitesi ve 14,5 litre soğutma sıvısı kapasitesi bulunan traktör bu özellikleri ile teknolojik anlamadaki üstünlüğünü göstermektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz üstün özellikleri sayesinde Türk çiftçisinin gönlünü fetheden Massey Ferguson 2600 uygun fiyatı ve yakıt cimrisi motoru ile göz doldurmaya devam etmektedir.