266 G

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

266 G

Yılların verdiği deneyim ile çiftlere hizmet veren, işinde rüşdünü kanıtlamış bir firmanın ürünü olması ile kendisine verilen güveni boşa çıkarmamış olan massey ferguson 266 g, traktör piyasasında hatırı sayılır bir yer edinmeyi başarmıştır. massey ferguson 266 g, heybetli görünümü ile dikkat çekmektedir. Bu traktör, sahip olduğu yüksek torku sayesinde tercih sebebi olmuştur. Ayrıca kullanım kolaylığına sahip olan bu traktör, bu özelliği sayesinde emsallerinden avantajlı bir konumda bulunmaktadır. 4 x 4 opsiyonuna sahip olan massey ferguson 266 g, isteyene bu imkânı sunmaktadır.

Çiftçiler tarafından buçuk şanzıman olarak tarif edilen massey ferguson 266 g, klimalı kabin seçeneği ile alıcılarına ayrı bir konfor sunmaktadır. 66 Hp motor gücü ile 270 tork değerini yakalayan bu traktör çiftçilere tarla işlerinde güven vermektedir. Bu tarım aleti, 3 silindirli, 3.3 litre silindir hacimli su soğutmalı, çift elemanlı kuru tip hava filtreli motora sahiptir. Bu tarım aracı, hidrostatik direksiyonu ve yağ banyolu disk fren sistemi ile kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 12 ileri 4 geri vites özeliklerine sahip bu traktör kullanıcılarına farklı tempo ve hızlarda çalışma imkânı sunmaktadır.

Massey ferguson 266 g, 2500 kilogram kaldırma kapasiteli hidrolik pompa sitemi sayesinde verilen ağır görevlerden başarı ile çıkmaktadır. 1350 kilogram ön aks ağırlığına ve 1780 arka aks ağırlığına sahip olan bu heybetli tarım aracının makine ağırlığı 3130 kilogramdır. Tarla işlerinde göstermiş olduğu performans ile kullanıcılarının takdirini kazanmayı başarmıştır. Ekonomik yakıt tüketimi ile çiftçilerin yüzünü güldüren bu tarım aracı, yüksek hareket kabiliyeti ile dikkat çekmektedir. Massey ailesinin bir üyesi olası kendisine emsallerinin ulaşmayacağı bir avantajı da beraberinde getirmiştir.

Ülkemizin hemen hemen her yerinde bulunan servis ağı sayesinde kolay ve hızlı bakım ve tamir imkânı vermektedir. Yedek parça açısında da herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak olması ihtiyaç sahiplerine olumlu bir etki bırakmaktadır. Bu heybetli tarım aracı değerini koruması yönünden de avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Yıllar geçse de değeri sabit kalmaktadır ve size her daim kazandıracaktır.