268

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

268

Dünyaca ünlü traktör markası massey ferguson 268 modeli ile yine göz dolduruyor. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile yeni ürünlerinde kendini her seferinde geliştiren massey ferguson 268 model traktör ile yine kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Birçok traktör markasını aksine güç ve tasarrufu birlikte bulunduran massey fergusonun son yenilikleri yine göz dolduruyor. Ülkemizde en çok kullanılan traktör markası olan massey ferguson servis bakımından da geniş bir ağa sahip olması ile müşterilere her an hizmet verebilmektedir. Yedek parçası da kolay bulunan massey ferguson traktör için kullanıcılar yoğun talepte bulunmaktadır. massey ferguson 268 traktör hakkında bilinmeyen birçok konu hakkında yazımızda gerekli açıklamayı bulabilirsiniz.

Massey ferguson 268 kırmızı renkli tam bir arazi canavarıdır. Hem kolay sürüşü hem de performansı ile göz dolduran massey ferguson 268 modelinde tasarruf ve güç beraber kullanılmış. 4,4 litre motor hacmi traktörün güçlü bir motora sahip olduğunu göstermektedir. 75 beygir güç üreten bu motor ile arazi de düz yoldaymış gibi hareket etmek mümkün. Opsiyonel visio tavana sahip olan massey ferguson 268 modelinde güç kontrol kolu bulunmaktadır. DYNA 4 şanzıman kullanılmıştır massey ferguson 268 modelinde. Çok rahat vites geçişleri sayesinde sürücüyü yormuyor.

Dört vites ile dört güç değişikliği sağlayan şanzıman sayesinde kullanıcılar çok iyi sürüş yapmaktadır. Manevrası çok güzel bir şekilde dizayn edilen massey ferguson 268 modeli hem düz arazide hem de dağlık bölgelerde çok rahat dönüşlere imza atmaktadır. 5 Ton kaldırma gücüne sahip bu traktör ile güçten düşme mümkün değil. Rahatlık ile 5.000 kilo kaldıran ve çeken 268 modeli çiftçilere ve hayvancılık ile uğraşanlara rahatlık ve hız sağlıyor. Arka pencerelerin açık kısımları üç bölmeden oluşmaktadır. Yine cam tavan seçeneğini de tercih edebilir ve daha rahat sürüş keyfi yaşamayı seçebilirsiniz.

Mekanik süspansiyona sahip sürücü koltuğu ayrıca dönmektedir. Havalandırma çıkışlarında arttırma yapan massey ferguson 268 modeli ile hava her zaman temiz olmaktadır kabinde. Klima konusunda da bir otomobil kadar mükemmel seçenekler sunulmaktadır. Massey ferguson ailesinin favori üyelerinden biridir 268 modeli.