285

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
SAHİBİNDEN SATILIK MF 285
32.000,00
sahibinden massey 285
sahibinden massey 285
Ankara-Polatlı
23.500,00
Erdem Çelik
İlan Tarihi : 27.03.2015

285

Bir traktör denilince bütün donanımları ile sahip olduğu üstün özellikler sayesinde akla ilk gelmeyi başarmış Massey Ferguson 285, yıllardır kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Göstermiş olduğu üstün performanslar ile kendisine piyasada her zaman yer bulmuştur. Kendisi her zaman ayrıcalıklı bir tarım makinesi olmayı başarmıştır. Massey Ferguson 285, 4 silindirli ve sıvı soğutmalı olan dizel motorlara sahip bir traktör olması ile rakiplerinden öne çıkmayı başarmıştır.

87.1 litre yakıt kapasitesi ile uzun süre ara vermeden çalışma imkânı sağlamaktadır. 1995 kg arka kaldırma kapasitesine sahip Massey Ferguson 285, ağır makine ile çalışmalarda üstün performans almak mümkündür. 225 cm dingil mesafesine sahip bu traktör, 51. 8 kW çeki gücü ile kullanıcılarına güvence vermektedir. 370 cm uzunluğu, 200 cm genişliği ve 225 cm'lik dingil mesafesi diğer öne çıkan özellikleridir. Massey Ferguson 285, 8 ileri 2 geri şanzımana sahip olması ile sahiplerine önemli bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Ağır işler altındayken 20.4 litrelik saatlik yakıt harcaması ile denklerine kıyasla kendisine önemli bir artı özellik kazandırmaktadır. Massey Ferguson 285, kullanıcılarına önemli bir motor gücü ile eşsiz bir fırsat sunmaktadır. 

Gösterdiği tarla performansı ile yıllardır en çok tercih edilen traktör olması şaşırtıcı değildir. Sahiplerine güven veren bu traktör kullanım rahatlığı ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. Rahat ve kullanışlı bir direksiyona sahip olması yüksek dikkat gerektiren ve beceri isteyen işlerde, operatörüne güvence vermekte, onu memnun etmektedir. Açık ve kapalı kabin seçenekleri ile kullanıcılarının zevkine göre seçenekler sunmayı başarmıştır.

Konforlu bir kullanıma sahip bu tarım aracı, her türlü arazi ve her türlü iklim çeşidinde gösterdiği performans ile kullanıcıların güvenini boşa çıkamamıştır. Ülkemizin her yerinde bulunan servis ağı sayesinde olası bir arıza durumunda kolay ve hızlı bir tamir imkânı sunmaktadır. Yıllardır çiftçiler tarafından tercih edilir olmasında bu önemli bir faktör olarak dikkat çeker. Olası bir yedek parça temininde yine hızlı erişime sahiptir. Piyasası bakımından kendisini devamlı olarak koruyan bir traktör olması tercih edilmesini boşa çıkarmamıştır.