286 G

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
4X4 286 GOLD 2001 KLİMALI
4X4 286 GOLD 2001 KLİMALI
Çorum-Sungurlu
47.500,00
286g Sahibinden çok temiz
28.000,00

286 G

Tarımda çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve maliyetlerini asgari tutarda tutmak için iyi bir traktöre ihtiyaç vardır.  Massey ferguson 286 g modelleri performans konfor ve kaliteden ödün vermeden çiftçilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Traktör tarımla uğraşan kişilerin ve köyde yaşayan kişilerin, günlük yaşantılarında bile kullanabileceği araçtır. Bu yüzden traktör alırken her alanda kullanışlı olan modelleri seçmek de fayda vardır. Traktör modelleri arasında Massey ferguson 286 gen çok tercih edilen modelidir. Bu model her zaman, her yerde kullanıldığı için kullanım açısından oldukça uygun bir modeldir. Özellikle bahçe ve tarla işlerinde kullanılabilen traktör modelini kullanım alanlarına ve gücüne tercih edilmesi kullanıcının yararına olacaktır.

Traktörler hareket sistemlerine göre asklı ve tek traktörler, iki tekerlekli veya iki tekerlekli traktör ve paletli traktör olmak üzere ve kullanıldığı alanlara göre, ise de; bahçe ve özel kullanım, alet taşıyıcı ve çapa gibi alanlara uygun traktör modelleri başta gelmektedir. Bu yüzden seçim yaparken kullanım alanlarına göre seçim yapılması çok önemlidir. Motor gücü kadar önemli olan traktörde beygir gücüne de bakılması traktör seçimi yaparken kullanıcıların işini biraz daha kolaylaştıracaktır. Bu yüzden traktör alırken geniş çaplı bir araştırma yaparak traktör alınmalıdır Bu anlamda en çok tercih edilen traktör modeli de​​​​​​​ Massey ferguson 286 g modeli başta geliyor. Çünkü bu model tarımla uğraşan kişilerin tüm ihtiyaçlarını rahat bir şekilde gideriyor.

Massey ferguson 286 g 2001 yılında çıkan traktör modelleri tek çeker orijinal kabini yakıt ve çekiş yönünden de kaliteden ödün vermeye traktör modeldir. Massey ferguson 286 g 240 serisinden olan bu modeller düşük yakı tüketimi, yaygın yedek parçası, yüksek yol hızı ve tarla performansı ile tarımda bir marka haline gelmiştir. Geniş servis ağı ile ikinci el değerini yüksek olması gibi pek çok üstün özelliğe sahiptir. Kapalı ve yarım çamurluk seçenekleriyle piyasaya sunulan Massey Ferguson 240 serisi her türlü tarımsal faaliyetler dışında üstün avantajları ile istenilen verimliliği daha fazlasını vermektedir. Sade ve üstün görselliğinin yanı sıra kolay açılabilir kaporta özelliği ve maksimum servis kolaylığı ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.