288 G

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

288 G

Bir massey ferguson 288 g heybetli görünüm ile traktör dünyasında kendine önemli bir yer edinmiştir. Bu traktör gösterdiği ve sahip olduğu özellikler itibari ile Türk çiftçilerden tarafından sıklıkla tercih edilen bir araç olma özelliğindedir. Yüksek tork imkânı veren massey ferguson 288 g, türleri içerisinde kendini öne çıkaran bir traktör olmayı başarmıştır. Yakıt tüketiminde de hatırı sayılır bir performans göstermiş, kullanıcılarına tasarruf imkânı tanımıştır.

Kabin bulunması ile sahiplerine artı bir konfor fırsatı tanıyan massey ferguson 288 g, çiftçilerin beğenisini kazanan bir traktör olmayı başarmıştır. 83 HP gücünde üç turbo intercooler motor özelliği sayesinde en ağır işlerde bile etkili bir performans göstermektedir. Buçuk şanzıman özelliği ile massey ferguson 288 g, çiftçilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Kabini sayesinde sessiz çalışma imkânı sağlayan bu traktör, ayrıca kabininde bulunan farklı ekipmanlar sayesinde içinde çıkılmak istenmeyen bir araç haline gelmiştir.

4x4 özelliği bulunan bu makine yüksek performans istenen işlerde kolaylıkla ve gönül rahatlığıyla tercih edilen bir araçtır. Sahibi için ekstra bir kullanım kolaylığı sunan fiziksel aksamalara sahiptir. Ağır tarla işlerinde gösterdiği performans ile dikkat çeken bu model, ağır iş dönemlerinde kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Heybetli bir dış görünüşe sahip olan massey ferguson 288 g, sahipleri için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır.

Heybetli görüşünün yanı sıra 540- 540 E kuyruk mili versiyonuna sahip olan bu traktör, önemli oranda yakıt tasarrufu sağlayarak çiftçilerimizin fazladan gelir elde etmesinin önünü açmıştır. Emsali araçlarla karşılaştırıldığı zaman kolay arıza vermeyen yapıya sahip olması tercih edilmesinde önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizin her yerinde servis ağına sahip olması ve olası bir arıza durumunda hızlı bir şekilde ihtiyaç duyulan servise ulaşılması ile de ayrı bir tercih nedenidir. 

 Kolay ve ucuz parça bulunabilmesi bakımından önemli avantajlara sahiptir. Kullanıcısına rahat ve konforlu bir kontrol imkânı sağlayan bu model gerektiği durumlarda ülkemizin her yerinde eksik parçasını giderebilmektedir. Bütün bu özellikler dikkate alındığında çok tercih edilmesinde şaşırtıcı bir durum yoktur.