3050

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
3050 Phantom orjinal sürüngenli
25.850,00
Musa Yiğit
İlan Tarihi : 08.03.2015

3050

Yaklaşık 165 yıl önce kurulan Massey Ferguson firması, sürdürmüş olduğu yenilik ve deneyim ile dünya üzerindeki en öncü traktör markasından birisidir ve Dünyadaki hasat toplama işinde çok büyük güçtür.

Massey ferguson 3050 modeli güçlü bir modeldir. Genel olarak 4 silindirli, 50 motor gücünde, 3000 çalışma saatine sahip, 4X2 çekiş tipi özelliği bulunan, lastiği 50, kabin durumu tente olan traktör olarak geçen bir modeldir.

En yüksek donanıma sahip üretim atölyelerinde, milyonlarca dolar yapılan yatırım ve kalifiye donanıma sahip, son derece tecrübeli çalışanları sayesinde bütün Massey Ferguson ürünleri olduğu gibi massey ferguson 3050 uzun yıllar kullanabileceğiniz, olabilecek en üst seviyede üretilen, arıza sıkıntısı en alt seviyede olan traktör modelidir.

Bir traktör en çabuk arıza yapan parçası kadar kalitelidir. Bunun için massey ferguson 3050 modeli en üst seviyede ve kusursuz olarak üretilmeye çalışılmıştır. Massey ferguson 3050 model traktör, şanzıman kısmı, motor kısmı ve hidrolik kısmı verimlilik ve performansını en seviyeye getirilerek, çalışır duruma uygun vaziyete getirilmiş, verimlilik seviyesi en üst düzeye çıkartılmış, çevre duyarlılığı kıstas alınarak gerekli bütün önlemler alınarak, çevrecilikten ödün vermeyerek ve işi yapan kişilerin, iş yükünü ağırlaştırmadan mazot kullanımının en alt seviyeye indirgemesini sağlamıştır.

Massey Ferguson 3050 traktörler işleyiş, rahatsızlık ve sonsuz kalite sunar. Köylülerimiz ve çiftçilerin ihtiyaç ve isteklerine göre düzenlenmiş, bu talepleri karşılayan ve çalışma maliyetini minimum düzeyde belirlerken, pek çok çeşit avantajları sağlayarak, en az çalışma düzeyi ile en çok faydayı elde edebilmek amacı ile estetik ve gösterişli olmasının yanına kullanan çiftçi ve köylünün de dostu olarak, en son güncellenmiş teknoloji ile yapımı tamamlanmış verimli ve kuvvetli motorlara sahiptir.

Tarımda marka haline gelmiş olması, çok fazla yakmaması, yolda seyir halindeyken hızlı olması, tarla ve bahçelerde yapılan işlerde en üst seviyede verim vermesi, yedek parça bulma konusunda sıkıntı yaşatmaması, birçok il ve ilçede servis hizmetlerinden faydalanılabilmesi, ikinci el alım satımlarda piyasasının olması bu serinin tercih edilmesi için en büyük özellikleri olarak sayabiliriz.