3075

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
MASSEY FERGUSON
MASSEY FERGUSON
Burdur-Yeşilova
720,00
Ziya Akın
İlan Tarihi : 31.08.2016

3075

Çiftçilerin en önemli ekipmanlarından birisi olan traktör, kullanım alanları düşünüldüğü zaman kalifiye bir personel misali her türlü işte kullanılabilmektedir. Gerek ekim işlerinde, gerekse ilaçlama gerekse de biçim zamanları ek ekipmanlar bağlanması suretiyle çiftçileri birçok dertten kurtardığı hatta yerine göre çiftçilerin eli ayağı bile olduğunu söyleyebiliriz.

Traktörler model ve performanslarına göre kendi klasmanında oldukça fazla çeşitlilik arz etse de massey ferguson 3075 marka traktör kullanan bir kişi ile görüştüğünüz zaman, işlerini ne derece çabuk ve sorunsuz hallettiği ve çalışırken ev konforunu yaşadıklarını sizlere anlatacaklardır. Bir doktor için hemşire ne kadar önemli ise bir çiftçi için de traktörlerin yeri o derece önemlidir.

Neden Massey Ferguson 3075

Genel olarak traktörün nasıl bir araç olduğu ve ne gibi işlerde kullanıldığı herkes tarafından bilinir ancak yüksek tork gücüne sahip olmasına karşın düşük yakıt tüketimi, sahip olduğu Stage II motor sayesinde 80 HP'ye kadar gücünü çıkarabilmesi, 4x4 özelliği, hem sağ hem de sol tarafa yerleştirilen vites kolları, kullanım açısından oldukça geniş ve de düz bir platforma sahip olması, iç hacminin genişliği ve bunun üzerine bir de kabin içerisinde mevcut bulunan kliması dikkate alındığında Türkiye'de bulunan en kalifiye performans traktörü olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bu özellikleri dışında görüntüsü itibariyle de oldukça alımlı duran ve sizlere diğer markalar ile karşılaştırıldığında traktörlerin ferrarisi olduğu hissiyatını verecek olan bir araç olması ile de sizlerin gönüllerinde sarsılmaz bir taht kuracağı kesindir. Traktör alma gibi bir niyetiniz hasıl olmuş ise massey ferguson 3075 sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek üstün nitelikte bir araç olduğunu göz önünde bulundurmanız, sizlerin konforlu bir şekilde işlerinizi yürütmenize olanak sağlayacaktır.

Müşteri Yorumları

Halihazırda massey ferguson 3075 marka veya başka bir model traktör kullanan insanlar ile eleştirmen gözüyle ve hiç bir suretle firma isminden bahsetmeden yapılan görüşmelerde, üründen oldukça memnun oldukları, ideal bir araç olduğunu ve ihtiyacı olan herkesin mutlak suretle massey ferguson 3075 marka traktör alması gerektiğini ve hiç bir suretle pişmanlık duymayacaklarını belirttikleri görülmektedir.