3085

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
traktör kepçe imlatı HİDROLİDER
1.234,56
Hidrolider
İlan Tarihi : 27.12.2015
Sahibinden sıfır ayarında
Sahibinden sıfır ayarında
Adıyaman-Adıyaman
49.750,00
huseyın mercandan satılık
huseyın mercandan satılık
Yozgat-Şefaatli
475,00

3085

Massey Ferguson modelleri arasında dikkat çekmekte olan 3085 modelinde öne çıkan çeşitli teknik özellikler dikkatleri çekmeye devam ederek Massey Ferguson 3085 serisinde yüksek performansıyla her yerden endüstriyel tarım teknolojisinin traktör üretimini oluşturmaya devam etmektedir. Öne çıkan üstün performanslarını buluşturarak güçlü tasarımlarıyla yakıt tüketimi sağlaması, tork hacmindeki üstün meziyetleriyle traktör modellerinden birisi olma özelliğini taşımaktadır.

Massey Ferguson 3085 Teknik özellikleri

Massey Ferguson 3085 modelinin öne çıkan teknik özellikleri şu şekildedir:

 * Yüksek tork ve çekiş sistemine sahip olan başlıca 4x4 opsiyonlu özelliğiyle Massey Ferguson 3085 modeli endüstriyel tarım için ayrıcalıklı olarak üretilen bir teknik traktör özelliğini barındırmaktadır.

 * Motor hacmi tam 86 hp üstün performansıyla dikkat çekmekte olan traktör makinesi, 4 adet silindirik motoruyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam eden belli başlı hacmini yansıtmaktadır.

 * Öne çıkan massey ferguson 3085 teknik özelliğiyle hidrostatik direksiyon kontrolü ve on iki ileri, dört geri vites sistemiyle diğer modellerinden farklı bir dinamizmi bulunmaktadır.

 * Massey Ferguson arasında öne çıkmaya devam eden bir diğer özelliği olarak 50 lt hidrolik sistemi de traktör çeşitlerindeki bir diğer özelliği arasında yerini almaktadır.

 KULLANIM ALANLARI

Massey Ferguson serisinin 3085 modeli traktör, tarım arazilerinin her nevi toprak yapısına elverişli bir tasarımla özel olarak üretilmiştir. Üretilen yapısı ve teknolojik alt yapısı bakımından genellikle oldukça engebeli araziler için tasarlanmış yüksek boyutlu turbo motorlu tekerlekleri ve el levyesiyle kumanda edilebilen park sistemiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden massey ferguson 3085 modeli olma özelliğini korumaktadır.

Bütün bu koruduğu bu kullanım alanlarının dışında kalan yapısı itibariyle yüksek basınç sistemine dayanan hidrolik yapısıyla dikkatlerden kaçmayan bir unsur olma işlevine sahiptir. Tüm bu işlevleri açısından dikkatlerden kaçmayarak süreklilik kaydetmeye çalışarak üstün disk fren sistemine sahip olması yönüyle traktör sistemlerini uygun özellikler açısından ilerletmektedir. Bütün bu yönleri hep birlikte düşünüldüklerinde de yüksek hidrolik ve basınç sistemine dayanan bir traktör olma özelliğini korumaktadır.

Sonuç itibariyle Massey Ferguson serisinin göze çarpan en yeni üretimlerinden bir diğeri olarak çiftçilerin kullanım alanlarına yönelik olarak özel üretim avantajına sahip bir unsur olması yönüyle dikkat çekmektedir.