3095

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

3095

Üretici firmanın yıllardır çiftçilere verdiği sayısız tarım araçlarından biri olan Massey Ferguson 3095, alıcılarına çeşitli ve kaliteli bir hizmet vaat etmektedir. Bu traktör sessiz ortamda çalışması ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlamaktadır. Sahip olduğu özellikler itibari ile kendisini emsallerinden üstün tutmayı başarmıştır. Massey Ferguson 3095, sınıfının en yüksek çekiş gücüne sahip olması ile kullanıcılarını cezbetmektedir. 4 x 4 opsiyonu bulunması da almak isteyen çiftçilere farklı bir seçenek sunmaktadır.         

Bu traktör performans traktörü olarak isimlendirilmektedir. Yüksek tork sağlamasının avantajını mükemmel bir tarla performansı göstererek kullanmaktadır. Tarla işlerinde çok büyük verimler elde edilmektedir. Çiftçilerimize sunmuş olduğu özellikleri ile kendisini çok farklı bir yere koymayı başarmıştır. 98 Hp motora sahip Massey Ferguson 3095, ayrıca 340 azami motor torku ile sahiplerini memnun etmektedir. Bu traktör enjeksiyonlu püskürtme tipine sahip 4 silindirli turbo motoruna sahiptir. Ayrıca kuru tip hava filtresi ve su soğutmalı soğutma sistemi vardır. Tek balatalı kuru tip kavramasına sahip olması ise ayrı bir özelliğidir. Massey Ferguson 3095, hidrostatik direksiyonu ile kullanıcılarına konforlu bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca sahip olduğu yağ banyolu fren sistemi ile güven veren bir tarım aracıdır.

Bu traktör kullanımı kolaylaştıran unsur olarak sahip olduğu başka artısı da, elle kumanda edilen park freni ile mekanik diferansiyel kilidinin var olmasıdır. 12 ileri 4 geri vitesi sayesinde çiftçilere farklı hızlarda çalışma imkânı sunmaktadır. Massey Ferguson 3095, 110 litrelik yakıt tankı sayesinde uzun saatler yakıt ikmali almadan çalışabilmektedir. Bu tarım aracı, 1672 kilogram ön aks, 2216 kilogram arka aks ve 3888 kilogram traktör ağırlığına sahiptir. Bu da onu çok heybetli görünüme sahip olmasını açıklar. Ayrıca 14 litre soğutma sistemi ile 47. 4 litrelik hidrolik sistemine sahiptir. 210 bar azami pompa basıncı sayesinde 2600 kilogram kaldırma kapasitesine ulaşmaktadır. Teknik özellikleri ile fiziksel görünümle birleştirmiş olan bu araç gösterdiği tarla performansı ve ekonomik yakıt tüketimine sahip olması ile ihtiyaç sahiplerinin ihtiyacına cevap vermektedir.