3200 Tigre

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

3200 Tigre

3200 tigre traktör modeli alanında oldukça beğenilen bir modeldir. Küçük ölçekte ki hobi bahçelerinde, üzüm yetiştirilen bağlar da, fındıklık da, seralar da, kamu alanlarında ve peyzajlar da kullanımı fazlasıyla tercih edilen traktör modelidir. Bu alanların bakımın da kullanılmak için üretilmiştir. İşletmelerde kullanılan temel tarım makinesine sahip olan pulluk, tırmık, rotovatör, çim biçme makinaları, fan sız ilaçlama makinası kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır. 3200 tigre traktör modelleri arasında şirin yapısı ile öne çıkmaktadır.

Bunun yanında konforlu olması, sağlamlığı, az yakıt yemesi, güvenli şekilde sürülmesi de genel özelliklerindendir. 3200 tigre  modeli Antonio Carraro markası tarafından üretilmekte ve parçaları taklit edilemeyecek derecede sağlam ve güvenilir olmasıdır.  3200 tiger traktör teknik özellikleri arasında motor gücü yanmar 3 CIL. - 1116 CC 18 kW / 25 HP sahiptir. 3200 tiger traktör ağırlığı ise 1000 kg' dır. 1070÷1375 arası genişliğe sahiptir.

2010÷2075 yüksekliğini gösterir. 2640 uzunluğunu göstermektedir. Güç göstergesi 25' dir. 8 + 4 iletim şeklidir. Kapasite ağırlığı 950 kg dır. Tigre 3200 bu aralığın en iyi kompaktı ve en önemli parçasıdır. Yanmarı 3 silindirli motor ile 26 hp' lik güçlendirildi. Ekonomik ve sadeliğin mükemmel bir şekilde birleştirilmiş halidir. Amatör çiftçilerin en çok tercih ettiği traktör modelidir.

Çok yönlü kullanılabilmesi sayesinde yılın bütün günlerinde farklı ortamlarda çalışabilir. Oldukça rahat ve güvenilir bir şekilde sürüş sağlamaktadır. 3200 tigre direksiyon simidi direksiyon yarıçapı ve kısa dingil mili sayesinde traktör diğer traktörlerden ayıran bir özelliğidir. İletim şekli 8+4 olup ön çekiş ayırma, tüm hızlar ile senkronize, bağımsız ön arka diferansiyel kilidi özelliklerine de sahiplik etmektedir. 3200 tigre traktör güvenliliğini ve kullanımının kanıtı olarak garanti kapsamı içinde olup istenir ise 3 4 sene aralıkları ile uzatılma ekine de sahiptir.

 Actio şasisi sayesinde konforlu bir sürüş sağlamaktadır. Yanlamasına stres ve sarsıntı çok az olup ve traktörü kullanan kişinin yorgunluğunu bir kaç saat süresi de bile azaltma sağlamaktadır. Gece kullanımı arkadan led aydınlatmalı ışıklar sayesinde sezgisel ve işlevseldir. Dijital takometre ve devri sayacı da bulunmaktadır.