3625

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

3625

Traktör çok geniş iş yapabilme gücüne sahip iş makineleridir. Massey Ferguson 3625 bunların içinde en iyi diyebileceğimiz iş makinesidir. Amerikan malı olan bu makineler içten yanmalı motor özelliğine sahiptir. Bu taşıtlar tarla, park, bahçe, ekin biçme gibi insan gücünün yetemediği işleri yapar. Otomobillerden çok farklıdır ancak benzer özellikleri de vardır. Traktör yerden yüksek, ön ve arka büyük tekerlekleri büyük arazi koşullarında zorlanmadan iş yapabilen motorlu araçlardır.

Massey Ferguson 3625 3600 serisinin kalite olarak en iyilerinden biridir. Oturma yeri ve kabin bölümü geniş, geniş toprak arazisinde hiç zorlanmadan her türlü tarla, bahçe işlerini zorlanmadan yapan araçlardır. Bu traktör meyve, sebze ve kabuklu yemiş türlerini yetiştiren çiftçilerin kullanabileceği ideal araçlardır. Değişik sürümleri mevcuttur ve her türlü ürün için olanları vardır. Minimum bir buçuk metre ve daha üzeri arazilerde rahatlıkla ve zorlanmadan çalışır. Özellikle Dik eğimli araziler için tasarlanmıştır.

Baş tarafında çok basınçlı su püskürtme özelliği vardır. Massey Ferguson 3625 seri traktör çok düşük maliyetle çalışması sebebiyle çiftçilerin de tercihleri arasındadır. Fazla gürültüsü yoktur. Motor titreşimi çok azdır ve egzoz emisyonu çok azdır. Düşük motor gücüyle çalışması maliyetini düşürdüğü için avantajlı, iş yapma gücü de fazla olduğundan çok tercih edilmektedirler. Birçok özelliğe sahip Massey Ferguson 3625 traktör birçok iş yapma özelliğine sahip olmasına rağmen bütün bu işleri tek bir düğmeye basılarak halletmektedir.

Tarla bahçe ve arazi işlerinin her türünü yapabilen kapasiteye sahiptir. En üretken Traktör olma özelliği Massey Ferguson 3625 araçlarda bulunmaktadır.MF3600 serisinin tamamında bu özellikler mevcuttur. Elektrik ve ışık sistemi bu motorlara ayrıca bir avantaj sağlamaktadır. Tüm düğmeler döner başlıklıdır ve çamurlukta monte edilmiştir ve kilitlenebilir özelliğe sahiptir. Geniş iç kabini kullanan kişiye rahat bir konfor sağlar. Koltukların etrafı çok rahat ve ferahtır.

Tarladaki ürünlerin taşınması sırasında meyve, sebzelerin egzoz dumanından etkilenmemesi için özel bir tasarım mevcuttur. Kabinin içinde çalışma sırasında gürültü çok az seviyelerdedir. Tarlada, engebeli arazide en güçlü manevraları yapabilme özelliğine sahiptir. En son model olarak tüm ihtiyaçlara cevap veren Massey Ferguson serisi araçlar çiftçilerin en fazla tercih ettiği traktörler arasındadır.