4000 Tigre

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

4000 Tigre

4000 tigre traktör modellerinden biri olan tarım alanlarında birçok fayda sağlamaktadır. Küçük, orta, büyük tarım alanlarında, meyve bahçelik de, hayvan çiftliklerinde, üzüm yetiştirilen bağlarda, kamusal alanların her türlü bakımlarını yapmayı sağlamaktadır. Temel tarım makineleri pulluk, rotovatör, tırmık, küçük fana sahip ilaçlama makineleri ve orta küçük ölçekteki römorklerin kullanımına olağan üstü şekilde kolaylık sağlayarak işin en iyi biçimde yapılmasını sağlamaktadır. 4000 tigre traktör modelimiz hiç bir marka tarafından taklit edilemeyecek şekilde dizayn edilmiştir. 

Hızı üstün kıvraklığa sürüşü çok güvenli performansı olağan üstü benzersiz güçlü sağlamlığı ile farklılık göstermektedir. Yakıt tasarrufu sağlamaktadır. 4000 tigre traktör modeli Antonio Carraro markası tarafından üretilmiş olup benzersiz özelliklere sahiptir. 4000 tigre traktör teknik bilgileri arasında gövde eşit dört tekerlek, 15° Tam Salınımlı Şase sahiptir. Motor tipi ise doğal emişli- yanmar - direkt enjeksiyonlu dizel motor özelliğine sahiptir. Silindir sayısı üç adettir. 1331 motor hacmine sahiptir. 22,8/31 motor gücünü göstermektedir. 3000 maksimum motor gücünü belirtir. 86,2/1700 maksimum tork seviyesidir.

Soğutma şekli su ile yapılır. Yakıt tank seviyesi 30 litredir. 12 Vites (8 İleri - 4 Geri) şanzıman göstergesidir. Pto bağımsız, arka, bütün viteslerde ki senkronize devri ise 5400 devirdir. Prol 1” 3/8, 6 kamalı ve kolay geçişli özelliğe sahiptir. Hidrolik sistem özellikleri ise Kategori I - 30 Litre/ dakika 3 nokta askı sistemi vardır. 125 çalışma basıncını gösterir. 850 kg kapasiteye sahiptir. Çift Pistonlu Hidrolik Kumandalı direksiyon özelliklerine sahiptir. Standart ve Park: Mekanik Arka Yağ Banyolu - Dümenleme Freni (Opsiyonel) fren özelliklerini gösterir. 1050 kg ağırlığa sahiptir.

Entegre Arka Koruma Barı, Entegre Arka Koruma Barı emniyet özelliklerini gösterir. 4000 tigre traktör elektrik sistemi ise dijital gösterge paneli ve arka aydınlatmalı analog yakıt düzeyi, hararet göstergesi, dijital kuyruk mili, led tipi gösterge ışıkları, devir göstergesi, sesli ve görsel ile yapılandırılmış uyarı sistemi, halojen ön farlara sahip, alternatör 40 ha, korna sahiptir. Opsiyon özelliklerinde ise havalı süspansiyonlu koltuk, ön arka jant içi ağırlık ve arka çalışma lambası bulunmaktadır.