45 Bahçe Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

45 Bahçe Serisi

Çiftçinin tarımdaki gücü ve yardımcısı tümosan 45 bahçe serisi traktörü her türlü tarla şartında operatörüne keyifli bir çalışma imkânı sağlar. Dayanıklılığı ve gücüyle tümosan 45 traktör hedeflenen üretimde çiftçinin dostudur. Traktör deyince akla en zorlu toprak şartlarında dahi operatöre kolaylık sağlayan bir araç gelir. İşte bu beklentilerin karşılığını bulabileceğiniz bir traktör olan tümosan sayesinden bağ bahçe işleri daha keyifli hale geliyor.

Tümosan 45 Bahçe Traktörü ve Genel Özellikleri

Üreten çiftçinin vazgeçilmez yardımcısı tümosan 45 bahçe serisi inanılmaz üretim kalitesi, hayranlık uyandıran performansı, muhteşem biçimde dizayn edilmiş 50 beygir gücünde Stage II motoru ile üretimde sınırları kaldıran traktör olma niteliğine sahiptir. Tarladaki ürüne zarar vermeden çalışma ayrıcalığı sağlayan son derece ideal ölçülere sahiptir. Düşük yakıt kullanımıyla inanılmaz derecede üstün performansa sahip olan bahçe serisi traktör, 8 geri ve 8 ileri vitesli olması sebebiyle bağ bahçede muhteşem bir performans sergiler.

Tümosan 45 Bahçe Traktör'ün Teknik Özellikleri

Euro II üstün performanslı bir motora sahiptir. Sulu soğutma sistemine sahip.2.5 KW marş motoru, 11 inç çapında debriyaj, Diferansiyel kilitleme pedal kumandalı olmakla birlikte otomatik ayırmalı özelliktedir. Traktör’ün arka aksı planet tipidir. Ön Aks ise Teleskopik özelliktedir. Tam hidrolik özellikli direksiyon sistemine sahiptir. Traktör kuyruk mili tümosan 45 bahçe serisi kuyruk mili mekanik kumandalı ve bağımsız bir yapıdadır. Çamurluklar ve basamakların monte edilmiş Traktör gövde bölümünde kumanda tablosu bulunur. Traktör sahip olduğu mükemmel yapısı itibariyle ses ve titreşim yönünden minimum seviyelere sahip olması sayesinde operatörüne rahat ve keyifli bir çalışma ortamı sağlayan bir yapıdadır. Oldukça konforlu bir özelliğe sahip olan kabini bulunur.

Kabin içerisindeki havalandırma filtreleri, operatörün her hava ortamında rahat ve ferah bir ortamda çalışmasını sağlayıcı niteliktedir. Önden yukarı açılabilir özellikte ön kaportası vardır. Bir adet değiştirilebilme özellikli yakıt filtre kartuşlu yakıt filtresine sahiptir. Kartuşlu tipte yağ filtresi bulunur.50 litrelik benzin kapasiteli bir traktördür. En üstün çalışma performansı sunan tümosan 45 bahçe serisi her çift çinin üretimde sınırları aşmasına imkân sağlayan nitelikleriyle göz dolduruyor. Bereketli tarım üretimi için her çiftçinin en önemli ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte tasarlanmış olan tümosan 45 bahçe serisi her çiftçiye lazım.