4700

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

4700

Çiftçilerin başyardımcısı traktörler Massey ferguson firması ile her yeni gün daha gelişmiş ve daha güçlü bir şekilde üretilmektedir. Güzel görünüm ve güçlü yapısı ile çiftçileri yormadan tasarruflu bir şekilde tarım ve hayvancılık işlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Massey ferguson traktör üretiminde dünyada ve ülkemizde söz sahibi bir firma olma özelliğine sahip. Üretmiş olduğu onlarca traktör ile bugün birçok çiftçinin evinde bulunan bir markadır. Traktör alanının öncü kuruluşu massey fergusonun yeni modellerinden olan 4700 model traktör ile ilgili bilgileri sizlere aktaracağız. Massey ferguson 4700 traktör ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Massey ferguson 4700 modeli 3.000 kilogramağırlık kapasitesine sahiptir. Yani 3 ton yük taşıyabilmektedir bu traktör. 85 ile 95 beygirlik güç üretimleri sayesinde arazi de zorlanmadan her türlü işi yapabilme özelliğine sahiptir. Massey ferguson 4700 modelinde elektronik askı kontrolü ve agco power motor bulunmaktadır. Motor hacmi 3,3 litre olan massey ferguson 4700 güzel bir performans sunmaktadır.

Massey ferguson 4700 yeni bir şanzıman özelliği kullandığı traktöründe 12 ileri ve 12 geri vites seçeneği sunuyor kullanıcılara. Vites kademesi altı olan şanzımanda 4 ile 12 kilometre arasında yapılan sıradan tarla ve arazi işlerinde kullanılabilmesi için geliştirilmiştir. Mekik levyesi sayesinde ileri ve geri vitesler arasında geçişler yapılır ve istenirse vites boşa da atılabilir.

Kabinde ise kolay ulaşım sağlanmakta ve basamaklar daha alçakta bulunmaktadır. Kullanıcı için geniş bir alan ayrılmıştır massey ferguson 4700 modelinde. Bütün tarımsal aletleri kullanabilecek olan çiftçiler geniş teker dişlileri ile arazi şartlarında zorlanmadan bütün işlerini halledebilmektedir. Ön aksların 2WD olması güzel bir manevra kabiliyeti sağlamaktadır. 4WD akslara sahip olan modelde çekmek için daha fazla güç gerektiren durumlarda kullanılır.

55 derece açı ile dönebilen direksiyon simidi sayesinde sorunsuz bir sürüş sunmaktadır çiftçilere. Dar alanda kullananlar için geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Massey ferguson 4700 ağır ve hafif arazi işlemlerinde çiftçilere ve hayvancılık ile uğraşanlara mükemmel bir yardımcıdır. Rahat ve güçlü bir kullanım ile yormadan kullanıcılara sürüş keyfi yaşatır.