50 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Satılık TÜMOSAN 5155  2 WD TENTELİ
33.000,00
Demirler A.ş.
İlan Tarihi : 06.12.2016
Kiralık 4×4
Kiralık 4×4
Muğla-Yatağan
3.000,00

50 Serisi

Tümosan'ın tarım üzerine üretmiş olduğu traktör ve araçların günümüzde oldukça büyük bir önemi vardır. Gerek yerel sermaye ile kurulan ve yerel üretime sahip gerek kaliteli bir hizmet ve araç kalitesi sunan Tümosan, bu anlamda çiftçilik ve tarımcılık ile uğraşan insanların gözde araç markası olmuş durumdadır. Bu anlamda üretilen, bağ ve bahçe işlerinin kullanımına sunulan tümosan 50 serisi traktör modelleri oldukça kullanışlı ve teknik dizayn olarak oldukça harika tasarlanmış araçlardır. Bağ ve bahçelerde uzman bir araç sürüşü ve estetik bir dizayn ile yüksek manevra kapasitesi oluşturmak amacı ile üretilen, tümosan 50 serisi traktör modelleri, Stage III - A motora sahip oldukça güçlü bir tarım aracı olmaktadır.

Tümosan 50 Serisinin Kullanım Şekli

Stage III - A motora sahip ve 55 ila 85 beygir arasında değişen motor gücüne hakim tümosan 50 serisi traktör modelleri, her türlü bahçe ve bağ işlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Uzun ve ince kaput dinamiği sayesinde dar alanlarda oldukça kaliteli manevra kabiliyetine sahip olan tümosan 50 serisi traktör modelleri, tamamen kapalı motor ve şası bölgesi ile de çamurlu ve batak bölgelerde aracın teknik ve mekanik aksamına her hangi bir maddenin kaçmasını önleyerek çalışmasını sürdürmesi için özel olarak tasarlanmış özel bir dizayna sahiptir. 12 ileri vites ve 12 geri vites ile ayrıca sahip olduğu 65 litre yakıt deposu ile oldukça kullanışlı bir araçtır.

Tümosan 50 Serisini Diğer Traktörlerden Ayıran Yönler

Tümosan dahilinde yapılan ve tamamen Türk mühendisler tarafından tasarlanan tümosan 50 serisi traktör modellerini, diğer traktör ve araç modellerinden ayıran en önemli özellik aracın tamamen yerli bir sermaye ile yerli üretim olmasıdır. Bunun yanı sıra tümosan 50 serisi traktör modelleri, kendisi gibi bağ ve bahçe kullanımı için üretilen araçlara oran ile oldukça estetik bir görünüme ve manevra kabiliyetini arttıracak kaput ve dizayn yapısına sahiptir. Bu da diğer araçlar ile kıyaslandığında tümosan 50 serisi traktör modellerinin daha fazla manevra kabiliyetine sahip olduğunu göstermektedir.