5455

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

5455

Massey Ferguson oldukça büyük ve muhteşem traktörleri ile alıcıyı adeta büyülemektedir, bazı ürünleri Türkiye’de satışı kalkmış olsa da bu modeli ile alıcıyı kendine bağlayacaktır. Massey Ferguson 5455 oldukça tercih edilen makinelerdir. Hayatı birçok alanda kolaylaştıran traktörler oldukça iyi seçilmelidir, kullanım alanları ve özellikleri ile dikkat çeken Massey Ferguson 5455 şuan Türkiye’de oldukça rehavet gören modellerinden birisidir. Oldukça kullanışlı yanı ve birçok işi görmesi ile kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Kullanım alanları ve özellikleri ile kullanıcıyı kendine hayran bırakacaktır. Massey Ferguson 5455 tarımda en büyük buluş olarak görülmektedir, sadece çekmekle kalmayıp birçok özelliği ve kullanış alanı ile kendini göstermektedir.

ÖZELLİKLERİ

95 Beygir gücünde bir traktör. 4 silindirli 4.4 cc dizel motora sahiptir. 4x2 ve 4x4 modelleri mevcut. Kapalı kabin ve tente ile de kullanılabilir. Massey Ferguson 5455 teknik özellikleri arasında lastik ebatları ön lastkaitmaler 9.5x15, arka lastikler 18.4x30. Yaklaşık 130 Litre yakıt kapasitesi vardır. Bu özellikleri ile kullanıcıları hem memnun edecek hem de hayrete düşürebilecek bu olağan üstü traktör günümüzde Türkiye’de satışa sunulmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Traktör Türkiye’de tarımın öncü aletlerinden birisidir. Traktör tarlaların kalbidir, tarım işleri yapan firmaların kalbi olan Massey Ferguson 5455 çiftçiler tarafından en çok tercih edilen makinelerde. Büyük ve güçlü olması sebebiyle tarlaların adeta kalbi olmuş durumdadır. Sadece tarlalarla sınırlı kalmayıp geniş olan diğer alanlarda da sıkça kullanılmaktadır. Birçok değiştirilebilen aparatı ile adeta göz bebeği olmuştur. Bunun yanı sıra birçok başlığı ile çiftçilere katkı ve oldukça olanak tanımaktadır.

İşini en güzel gören traktör en iyi traktördür, fakat Massey Ferguson işini en iyisini yapmakla kalmayıp konfor ve ödünsüz kalite sunmaktadır. Motorların güçlülüğü ve kalitesi ile her halükarda ve koşulda birçok yönden kendini gösteren bu araçların neden bu kadar tercih edildiğine şaşmamalı. Tabi bununla kalmayıp diğer traktörlere göre olan görüntüsü ve özellikleri ile oldukça dikkat çeken ve güçlü motoru ile tercih listesinin başını çeken aletlerdir. Tabi bu özellik ve görüntüsü ile maddi açıdan da zorlayacak gibi görünüyor.