5600

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

5600

Massey ferguson 5600 model traktör, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek, boyutları olsun, ağırlığı olsun birçok çeşit modelleri ile sizlere hizmet vermeyi beklemektedir.

Genel Olarak Massey Ferguson

Çiftçilik ile uğraşan insanların en temel ihtiyacı, hiç şüphesiz sağlam bir traktör olduğu herkes tarafından bilinmektir. Çünkü hem ekme işleminde, hem de ürünlerinizi toplama işleminde sizlere en büyük desteği veren ve sizleri birçok yükten kurtaran bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Motor gücü veya torku olsun ölçütlerine göre oldukça ölçülü olması, şantiyeden tutun, tarla ya da patika yollar gibi zor yollarda sorunsuz çalışmanıza imkân sağlayan bir traktör olması, massey ferguson 5600 modellerinin kalitesini ortaya koymaktadır. Manevra kabiliyetinin mükemmel olması da değerine ayrı bir değer katmaktadır. İnsanları celp eden temel özellikleri ve hem de müşteri hizmetleri bakımından hem de servis imkânları bakımından sizlerin oldukça rahat etmesini sağlayacaktır.

Massey ferguson 5600 Temel Özellikleri

Motor gücünden bahsetmek gerekirse, üstün beygir gücü ve üstün performansı ile bir traktör ile yakalayabileceğiniz en ekonomik motor seçeneklerini tecrübe edebileceğiniz massey ferguson 5600 serisinde verimliliğiniz gözle görülür derecede artacaktır. Güçlü ve dört silindir ile çalışan traktör modellerine sahip massey ferguson 5600, etkileyici şanzıman ve etkili tasarımı ile debriyajsız vites değiştirme özelliği ile verimlilikte rakip tanımamaktadır. Özellikle T kolunun kullanımı ile sağladığı kolaylık, traktör sınıfından lider konumuna getirmektedir. Kabin özelliklerine baktığımız zaman, eğik burunlu kaportaya sahip olması, görüş mesafesini mükemmel derecede artırması, performansını arttıracak birçok özellik mevcuttur. Eğer yamaçlarda çalışıyorsanız, traktör manevra kabiliyeti olarak kompakt yapısı ile rahatlıkla işlerinizi yürütebilir, işlerinizi keyifle yaparken rahatlığın farkına varacaksınız.

Massey ferguson Servis İmkânları

Massey ferguson 5600 modellerde, temizlik amacıyla kabin hava filtresinin kolaylıkla çıkartılabilmesi, ön aks ve kaporta tasarımının eğimli olarak üretilmesi, yağ filtrelerine rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlayacağı için sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Bunların yanı sıra bizleri bakım yapsa stresinden kurtaracak basit ve kolay bakım yapma olanakları sayesinde, çalıştığınız tarlalarda fazla vakit geçirerek hem işlerinizin artmasına hem de çalışırken konforlu bir şekilde günlerinizi geçirmenizi sağlayacaktır.