60-86

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

60-86

Her taşıtın kendine göre bir çalışma alanı vardır. Otomobiller, günlük hayatta bir yerden başka bir yere ulaşmak, gezmek, küçük işleri halletmek, ziyaret için kullanılmaktadır. Kamyon ve kamyonetler, yük taşımacılığında görev üstlenmektedir. Traktör ise hem yük taşımacılığı hem de bahçe, tarla işlerinde kullanılmaktadır. Traktör, kısa mesafeli yük taşımacılığında tercih edilerek büyük bir hizmet vermektedir.

Tarımda en çok kullanılan araçlardan biri olan traktör, çok fonksiyonlu bir araçtır. Traktör, çok uzun yıllardan beri tarımda ve yük taşımacılığında kullanılmaktadır. Traktörün geçmişi çok eskidir. Her arazi şartına uyum sağlayan bir araç olan traktör, güç ve performans yönünden tercih edilmektedir. En önemli traktör markalarından biri olan Fıat, çok uzun yıllardan beri traktör üretimi sağlamaktadır. Ürettiği traktörleri hem yurt içi hem de yurt dışına satan Fiat, her yıl farklı özelliklerde traktör üretmeye de devam etmektedir. Fiat 60-86, yeni çıkan Fiat marka bir traktör modelidir.

Fiat 60-86 Genel Teknik Özellikler

Fiat 60-86, en son piyasaya sürülen bir Fiat modelidir. Bu model her şeyden önce güçlü performansı ve donanımı ile dikkatleri çekmektedir. Bir önceki seriden farklı olarak çekiş gücünün daha fazla olması ve kilometrede daha az yakması en önemli özelliğidir. Çoğu markanın aksine güç performansı artarken daha fazla yakıt tüketimi değil, performansın zıddına yakın tüketimi azalmaktadır. Fiat, yılların verdiği deneyim ile traktör konusunda bir hayli uzmanlaşmıştır. En pratik, en işe yarar traktör üretimini bu deneyim sayesinde elde etmektedir. Fiat 60-86, geçmiş bütün model traktörlerin özelliklerinin incelenerek, artısı eksisi hesaplanarak üretilen bir traktör modelidir.

İnce hesaplar yapılarak üretilen fiat 60-86, tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Fiat 60-86, ödeme kolaylığı ile kolaylıkla alınabilecek bir traktör modelidir. Krediye uygun olan bu traktör, her traktör kullanıcısının hayalini kurduğu bütün özellikleri barındırmaktadır. Hatasız üretilen, bütün testleri yapılan ve yaygın bir pazarlama ağına sahip olan fiat 60-86, Fiat mağazalarında sizi beklemektedir. İlk defa traktör alacakların veya traktörünü değiştirecek olanların mutlaka bu Fiat modelini incelemesi gerekir. Aradığınız tüm özellikleri bu traktörde bulabilirsiniz.