60 C

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

60 C

Bağ, bahçe işlerini günümüzün teknolojisi ile birleştirdiğimizde araziye uygun traktör modellerinin olduğunu görüyoruz. Eski usulün çok faza kullanılmadığı tarlaların modern traktör ile sürülmesi çiftçiler tarafından tercih ediliyor. Toprağın daha verimli olması ve ekilen tohumların daha sağlıklı büyümesi için toprağın sürülmesi şarttır. İmkânların el verdiğince bu şartları sağlamak kazançlı bir işçilik çıkarmaktadır. Bu konuda torağı verimli hale getirmek için fiat 60 c serisi verimi sağlamak için uygundur. Motor gücünün 40.4 kw olduğu ve 3 silindirli yapısı ile güç bir performans sağlayacaktır. Bu şartlar altında en yüksek güçteki motor devri 2500 d/d olarak bilinir.

Kullanacak kişilerin aradığı ve özellikle olmasını istediği şartlar sağlandığı taktirde fiat 60 c kişilerin tercih sebebidir. Özellikle arazi için kullanılan fiat 60 c modeli, motor hacmi çok önemlidir. Ayrıca vites seçenekleri ve gösterdiği performans olarak da kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Traktör seçimi şartların uygun olduğu taktirde araziyi sürmek ve verimli bir toprak için günümüz şartlarında gereklidir. Arazi aracı olarak fiat 60 c serisi hidrolik kaldırıcı özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Bu özellik toprak üzerindeki gidişatı ve performansı etkileyen bir unsurdur. Bununla birlikte fiat 60 c elektrik sisteminin ayrıntılı ve kullanılan özellikleri ile birlikte bu olması gereken konuyu da detaylı şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. Traktör deyince akla detaylandırılmış bir araç gelebilir.

Arazi şartlarının zorluğu bu detayı haklı çıkaracaktır. Çünkü bir traktör aparatları da toprağı sürmek için farklı aletlerin kullanılmasını isteyecektir. Toprağa ekim yapmak traktör ün her bir aparatının farklı olmasını sağlayacaktır. Bu konuda fiat 60 c modeli bir çiftçinin ihtiyacı olan en gerekli aparatları da barındırır. Her biri 55 kg olan arka tarafta 2 tekerleğin bulunması arazi şartlarında gerekli olan bir detaydır. Çekip tipinin tek çeker 2 WD olması kullanılacak araziye göre tercih edilir. Beygir gücünün de bu özellik ile bağlantılı olması gerekir ve fiat 60 c modeli için hp cinsinden 54 beygir gücünün olduğunu söyleyebiliriz. Alınacak olan traktör modelinin ihtiyaç şartları içinde ve arazinin durumuna göre araştırılması gerekir.