60 Serisi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
2013 MODEL TÜMOSAN 6155 4WD.KABİNLİ
43.750,00

60 Serisi

Tümosan'nın üretime sunduğu oldukça kullanışlı yapısı, abartılı olmayan gövde gösterisinden uzak fakat oldukça iç hacimli; tüm tarımsal faaliyetlerde kullanılabilecek, güvenilir ve kaliteli traktör modellerinden birisi de tümosan 60 serisi traktör modelleri olmuştur. Uzun zamandır çiftçilerin ve tarım ile uğraşanların yoldaşı olan tümosan 60 serisi 6055 ve 6065 olmak üzere iki traktör modeli ile hizmete sunulmuş biçimde. Teknik açıdan 55 hp ve 60 hp motor gücüne sahip olan tümosan 60 serisi traktör modelleri, Stage 3 - A motora sahip, üç silindirli bir traktör modelidir. Günümüzde ki pek çok traktörün aksine oldukça mütevazi bir gövde yapısına sahip olan traktör modeli kalın lastikleri ile de oldukça kullanışlıdır.

Tümosan 60 Serisinin Kullanım Şekli

Genel anlamda iki ayrı amaç için kullanılan traktör mekanizması, tümosan 60 serisi traktör modeli ile oldukça çok fonksiyonel bir yapıya kavuşmuştur. Traktörün gövde boyutunun küçük, iç hacminin fazla olması; güçlü fakat abartıdan uzak bir motora sahip olması, klasik görüntüsü ve dizaynı ile tümosan 60 serisi traktör modelleri, hem tarımsal anlamda büyük hektara sahip alanlarda hem de küçük bağ ve bahçe gibi alanlarda kullanılabilmek için tasarlanan özel traktör modelleridir. 12 ileri ve 12 geri vites mekanizması, yenilenen vites kutusu, geniş iç hacmi, kalın yapılı tekerlekleri, yüksek ve küçük gövde yapısı ile her türlü arazide kullanılabilmektedir.

Tümosan 60 Serisini Ayıran Özellikler

 Birçok traktör modeli yalnızca büyük hektarlı tarlalarda, fazladan aparatlar kullanarak işlem yapma amacı ile üretilmekte fakat bu araçlar bağ ve bahçe gibi daha dar ve yüz ölçümü olarak dar alanlarda kullanılamamaktadır. Fakat tümosan 60 serisi traktör modelleri tasarım ve gövde yapısı bakımından hem büyük hektarlı tarlalarda hem de küçük çapta ki bağ ve bahçe gibi alanlarda kulanım için üretilerek sınıfında önemli bir fark yaratmıştır. Bunlara ek olarak dizaynı ve tasarımı diğer traktör modellerine oranla küçük olsa da iç hacmi bakımından büyük ve ferah bir genişlik söz konusudur. Bu da oldukça büyük bir farklılık yaratmaktadır.