6180

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

6180

Günümüzde traktör genellikle tarımsal işlerde kullanılmaktadır. Tarımda önemli bir makine olan traktör, tarım ile ilgili pek çok alanda olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Tarım ile ilgilenmeye karar veren ya da tarım ile hali hazırda ilgileniyor olan pek çok kişi için traktör ilk sahip olunacak makineler arasında bulunmaktadır. Genel olarak 3 çeşit traktör tipi bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; hareket sistemleri bakımından ayrılan traktör olarak belirlenebilir. İkincisi ise; kullanılma amaçlarına göre traktörlerdir. Üçüncüsü ise motor gücüne dayalı traktörlerdir. Bu üç farklı tasarımdaki traktörler kullanıcı ihtiyacına göre tercih edilmektedir.

Genel özellik olarak incelendiğinde Massey Ferguson 6180 kullanımı kolay ve konforlu bir traktör olarak tanınmaktadır. Bu traktörlerin güçlü motor özelliği sayesinde sürülmesi zor tarlalar dahi basit şekilde sürülmektedir. Bu üstün özelliğine rağmen Massey Ferguson 6180 traktör modellerinin uygun fiyatlı olması da kullanıcı açısından bu traktörü çekici hale getirmektedir. 4 çekişli bir teker yapısına sahip Massey Ferguson 6180 traktör modelleri güçlü yapısının yanında kullanıcısını asla yarı yolda bırakmamaktadır. Yağmurlu, karlı ya da soğuk havada kullanıcısını ve taşıdığı diğer kişileri korumaya yarayan kabini sayesinde bu traktör soğuk hava şartlarını hiçe saymaktadır.

Görüntü estetiği bakımından da oldukça şık bir tasarım ile dikkat çeken model, tarla ve tarım işlerinizi yaparken estetiği de elden bırakmamaktadır. Güçlü yapısı sayesinde tarlada geçirilen vakti kısaltan bu model sayesinde kendinize ayıracağınız vakit bir hayli artmaktadır. Zor doğa ve tarla şartlarına rağmen güçlü yapısıyla bu traktör modeli hiçbir işinizi yarım bıraktırmayacaktır.

Teknik özellikleri açısından incelenen Massey Ferguson 6180 model traktörler, 130 beygirlik güçlü bir motora sahiptir. Bu çekişe güç katan dört tekerlek çekişi ile bu traktör modelleri adeta her zorlu koşula adapte olabilmektedir. Ayrıca Massey Ferguson 6180 model traktörlerde 6 adet silindir de bulunmaktadır. Kullanıcısını yormayan teknik özellikleri sayesinde bu traktör modeli tarım işinde çalışan pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kapalı kabin yapısından dolayı da tercih edilen modelde güç ve konfor bakımından her şey bulunmakta ve bu özelliklere uygun fiyatı da eklenmektedir.