6445

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
İLK SAHİBİNDEN HATASIZ
105.000,00

6445

Massey Feguson 6445 Traktör Özellikleri

Massey Ferguson traktör serisinin en harika görünüme sahip olan ve çiftçiler tarafından oldukça sık tercih edilen araç serilerinden birisi de massey ferguson 6445 traktör modeli olmaktadır. Oldukça kullanışlı ve geniş bir bakış açısını operatöre sunan massey ferguson 6445 traktör modeli, 75 HP beygir gücüne sahip oldukça güçlü bir traktör modelidir.

4,4 litre ve 4 silindirli şası haznesinin yanı sıra massey ferguson 6445 traktör modeli, üstün ve genişletilmiş hava filtresi ve hava giriş çıkış bölmesi ile de en soğuk ortam koşullarında bile operatörün rahat bir şekilde çalışabilmesi için dizayn edilmiş üstün bir kullanımı sunmaktadır. Ön kaldırma kuvveti 5000 kilogram kadar olan massey ferguson 6445 traktör modeli her türlü aparat ile birlikte, istenilen iş kolunda çalışabilmektedir.

Massey Ferguson 6445 Traktör Kullanım Alanları

İster düz bir ovada tarım faaliyetleri yürüten bir çiftçi, ister taşlı ve çamurlu bir yamaçta tarım faaliyetleri yürüten bir çiftçi olun; massey ferguson 6445 traktör modeli her alanda ve her zeminde desteğini sizden esirgemeyecektir. Geniş panoramik operatör kabini ve gelişmiş havalandırma sistemi ile her türlü havada rahat bir biçimde çalışmayı mümkün kılan massey ferguson 6445 traktör modeli, 5000 kilogramlık kaldırma kuvveti sayesinde dilendiği anda ve dilendiği hizmette çeşitli aparatlar yardımı ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Bunun yanı sıra 75 HP motor gücü sayesinde oldukça güçlü bir çekiş kuvvetine sahip olarak sadece düz alanlarda değil, dağlık ve yamaç bölgelerde bile kusursuz çalışabilmektedir.

Massey Ferguson 6445 Traktörü Ayıran Özellikler

Yokuş bölgelerinin çok olduğu dağlık ve taşlık arazilerde çalışma kapasitesi ile massey ferguson 6445 traktör modeli, rakiplerini bu alanda her zaman için arkasında bırakmaktadır. Çoğu traktör ağırlığı ve parçaları sebebi ile yokuşlarda zorlanma özelliği gösterirken; massey ferguson 6445 traktör modeli en yokuş arazilerde bile tüm fonksiyonelleri sorunsuz bir şekilde kullanıldığı halde çalışabilmektedir. Bunun yanı sıra sahip olduğu kaldırma kuvveti sayesinde pek çok fonksiyonelde hizmet veren massey ferguson 6445 traktör modeli oldukça farklı bir yapıya sahiptir.