6460

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

6460

Massey Ferguson traktörleri endüstriyel tarım sektörünün önde gelen makinelerinden birisi olma özelliği taşıyarak makineli tarım uygulamaları konusunda öne çıkan belli başlı nitelikler olma özelliği gösterir. Massey Ferguson markasının getirdiği marka ölçütüyle dikkatlerden kaçmayan son derece önemli bir traktör özelliğini koruyan 6460 modeli, ilkel tarım yöntemlerinin aksine hem teknik olarak hem de işlevsel olarak makineli tarım uygulamalarında ekip biçme, tarla sürme ve sulama çalışmalarında kullanılan belli başlı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Ortaya koyduğu teknik özellikleri şu şekildedir.

Tam 125 cc gücünde motor hacmi

Massey Ferguson 6460 denildiği zaman kuşku yok ki tarımla uğraşan çiftçilerin aklına motor hacmi gelmektedir. Bu konuda teknolojik bir gelişme kaydeden traktör üretimi, tam 125 cc motor hacmine sahip olanağıyla dikkatlerden kaçmayan özellik gösterir. Söz konusu özelliğin yanında bir diğer traktör motor hacmi olma özelliğinden olarak tam 125 hp hacimlik Massey Ferguson 6460 beygir yapısıyla da son derece önemli traktörlerden birisi olma özelliğini korumaktadır. Korumaya devam ettiği tüm bu özelliklerinin yanında süreklilik göstermekte olan tüm bu güçlü motor özelliği sayesinde dünden bugüne sürekli olarak teknolojik ilerlemeleriyle geleneksel tarım yöntemlerinin önüne geçen kuvvetli özelliklerini barındırmaktadır. Ayrıca barındırdığı tipik modelleriyle de tek tuşla işlevsellik kaydetmiş olan traktör özelliğini bünyesinde barındırarak Massey Ferguson 6460 modeliyle birlikte süreklilik kaydeden unsurlarını ele almaktadır.

4 kişi kapasiteli yüksek teknolojiyle donatıldı

Massey Ferguson 6460 modelinin öne çıkmaya devam eden bir başka yönü de şüphe yok ki taşıma kapasitesindeki traktör özelliği olarak bilinmelidir. Tam 4 kişilik taşıma kapasitesiyle güçlü taşıma hacmine de sahip olan 125 cc'lik Massey Ferguson 6460 motoruyla gerek taşımacılık gerek nakliyat gerekse de endüstriyel tarım konusunda ezberleri bozan bir model olarak yanımızda durmaktadır. Oluşturduğu belli başlı kriterlerinden yola çıkarak yine söz konusu nitelikleriyle de dikkatlerden kaçmayarak gelişim kaydetmekte olan yapısıyla Massey Ferguson 6460 modelinin önde gelen devlerinden olma yolunda ilerlemektedir. Tek tuşlu fonksiyonel özellikleriyle de donatılan modern traktör pencere açma ve kapama, römork işlevleri gibi tek tuşlu fonksiyonları da serilerinden farklı üretilerek ezber bozan model olmayı sürdürmektedir.