6470

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

6470

Tarım sektörünün günümüzde eskisine kıyasla azalmaya başladığı görülse de profesyonel tarım için traktör, oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle massey ferguson 6470 modellerinin yeri bir başkadır. Çünkü kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler, ergonomik tasarımları olsun, iç hacminin geniş olmaları olsun, gürültü seviyelerinin oldukça düşük seviyede olmaları olsun bizlere traktör sürmenin keyfini yaşatacakları kesindir.

Neden Massef Ferguson

Bu traktörlerin yani massey ferguson 6470 modellerinin en ayırt edici özellikleri, kaliteli malzemeler ile üretilmeleri ve sağlam montaj kalitesi ile kendine ayrı bir seviye oluşturmuştur. Bunların yanı sıra ergonomik tasarıma sahip olmaları, bunun yanında geniş iç hacimleri, görüş seviyenizi maksimuma çıkaran ve gürültü seviyesini en aza indiren teknolojisi ile iç gününüzü ideal bir şekilde geçirmeniz için muhteşem bir ortam oluşturmaktadır. Tabi bunların yanında rahat bir çalışma ortamı sağladığı için işlerinizi rahatlıkla yapabilir, operatör alanınızda bulunan ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan yenilikleri de ayrı bir öneme sahiptir. Bir traktör ile beklentilerinizi maksimum derecede karşılamanız için tüm kolaylıkları sizlere sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

Hangi işte çalışıyorsanız çalışın, massey ferguson 6470 sizlere benzeri olmayan konfor sağlayacak ve beklentilerinizin üstünde bir sürüş kalitesi verecek koltukları standart olarak hizmete sunmaktadır. Sadece basit bir traktör olarak düşünülmemesi gereken massey ferguson 6470, yakıt enjeksiyonu olarak common rail ürünleri kullanmakta ve silindir kafası olarak da 4 valfli tasarımlara sahiptir.

Emisyon uyumlu motora olan Stage III'e sahip olması ve sisudiesel ve perkins ile çalışması da kullanımı oldukça kolaylaştırmaktadır. Normal bir traktör ile yapamayacağınız birçok şeyi massey ferguson 6470 ile yapabileceksiniz. Şöyle ki, hız eşitleme sistemi, autodrive seviyeleri, sol elle güç kontrolü, traktör hareket halinde iken debriyajsız akıcı bir halde vites değiştirme ve yarı otomatik vites kutusu ile sizlere en mükemmel sürüş keyfini yaşatacaktır.

Kısaca özetlemek gerekirse bir traktör ile yapabilmeyi düşündüğünüz birçok şeyden daha fazlasını yapmanıza imkân sağlayan bu ürün, yıllar boyunca hem işinizde sizler için en büyük yardımcı olacak, hem de bir dost gibi her daim yanınızda olacaktır.