65-46

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
MERT GALERİDEN 1987 MODEL 6546
MERT GALERİDEN 1987 MODEL 6546
Kahramanmaraş-Elbistan
22.500,00
Mert Galeri
İlan Tarihi : 11.12.2015

65-46

Profesyonel tasarım, kaliteli parça üretim koşulları ve etkili montaj tesislerinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan fiat 65-46 model traktörler diğer marka ve modellerden birçok yönü ile ayrılmaktadırlar.

Traktör denilince akla bu makinenin özellikleri gelmektedir. İyi bir traktör nasıl olmalıdır sorusunun cevabı aynı zamanda traktör denen makinelerden beklenilen performans ve kapasiteyi de özetlemektedir. İyi marka ve model traktörlerin nasıl olması gerektiğini açıklamak için fiat 65-46 modeldeki traktör makinelerinden bahsetmek gerekmektedir. Çünkü traktör üretim ve pazarlama sektöründe en çok tercih edilen ve sahada yaptığı işlerle kendisini, kalitesini ve dayanıklılığı ile en çok ispatlamış olan traktör makineleri fiat 65-46 model traktörlerdir.

Tarımda olduğu kadar iş dünyasının çeşitli sahalarında da kullanılan fiat 65-46 model traktörler bu makineleri kullanan insanların eli ayağı durumundadırlar. Birçok teknolojik ekipman ve donanıma montaja uygun olarak tasarlanmış olan fiat 65-46 traktör bazen bir çiftçi biçerdöveri bazen bir kepçe olarak bazen de bir vinç olarak karşımıza çıkabilmektedir. Traktör olarak üretilen tüm makinelerde kullanılabilen ekipmanların tamamı fiat marka 240 seri başta olmak üzere fiatın tüm modellerine uyumludur. Herhangi bir sorun veya farklı bir müdahale gerektirmeden bu ekipmanlar fiat modellerine özellikle 65-46 model fiat traktörlere kolayca monte edilip çıkartılırlar.

Tarım veya diğer iş sahalarında diğer birçok makinenin papucunu dama atan fiat traktörler artık hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmişlerdir. Ağır iş dünyasının tüm süreçlerinde en etkili şekilde kullanılabilen fiat traktörler fiyatları bakımından da diğer marka ve modeldeki traktörlerden avantajlı olabilmektedir. Uzun ömürlülüğü ve geniş kullanım kapasitesi ve yüksek performansı sayesinde tercih konusu olan traktörler görünüm bakımından da diğer markalardan daha iyi bir görünüme sahiptir.

Fiat 65-46 model bir traktör alarak almak zorunda kaldığınız birçok makineyi almaktan kurtulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz ağır iş her neyse fiat marka ile sorunsuz şekilde tamamlamak ve tüm iş süreçlerini en iyi şekilde sonlandırmak tamamen sizin fiat markasında karar kılıp veya karar kılmamanızla alakalı bir durumdur. Fiyatla hayatı kendi lehinize satın almak sizin elinizde.