6600

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

6600

Teknoloji ve gücün en harika birleşimlerinden birisi olan massey ferguson 6600 traktör serisi çiftçilik ve tarım faaliyetlerinin yanı sıra arkasında dorse takılıp tır veya kamyonet olarak bile kullanılabilecek eşsiz bir araç olma özelliğine sahip. Özel üretim olan massey ferguson 6600 traktör serisi içinde 120 ila 160 beygir motor gücüne sahip, dört farklı traktör modeli bulunuyor. Görüntüsü ile bir uzay mekiğini andıran massey ferguson 6600 traktör serisi, 4 silindirli yapısı, 4,9 litre benzin deposu kapasitesi, yüksek oranda manevra ve hız kabiliyeti, güçlü çekim kuvveti, DYNA-4/6/VT şanzıman yapısı, 500 kilogramlık hafif yapısı ile türünün en kaliteli ve kullanışlı ürünleri arasında yerini almış durumda.

 Massey Ferguson 6600 Serisinin Kullanım Alanları

Büyük bir kütleye sahip olmak çoğu zaman büyük sıkıntılar yaratabilir; geniş hacimli ve yüksek bir araç kapasitesi aynı zamanda kalın ve insan boyunda ki dişli lastikler çoğu zaman manevra ve hız özelliklerinin kaybolması aynı zamanda yakıt olarak daha fazla yakıt kullanımın olması demektir. Fakat tüm bunların aksine sahip olduğu güçlü motor ve hafif tasarımı bunun yanı sıra manevra kabiliyetini artıracak dizayn tasarımı ile massey ferguson 6600 traktör serisi oldukça farklı alanlarda ve her amaca hizmet edebilecek potansiyelde hizmet vermektedir. Tarımsal faaliyetlerin yanı sıra pek çok farklı alanda da kullanılabilen yapısı ile massey ferguson 6600 traktör serisi pek çok farklı alanda kullanılabilen bir traktördür.

Massey Ferguson 6600 Serisini Ayıran Özellikler

Canavar lakaplı pek çok traktör modelinin kullanıldığı ve üretildiği bir dönemde massey ferguson 6600 traktör serisini rakiplerinden ve diğer traktörlerden ayıran en büyük özellik hafiflik olmaktadır. Normal bir donanımın katı katı donanımlara sahip olan gerek motor gerek benzin deposu ile daha büyük daha geniş bir hacime sahip olan massey ferguson 6600 traktör serisi, bunca donanıma sahip olmasının yanı sıra oldukça hafif bir özelliğe sahiptir. Genel hatları üzerine birçok fonksiyonel yapıya da sahip olarak bu alanda üretilen pek çok traktör modeline oranla farklılıklar yaratmıştır.