70-66

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

70-66

Fiat traktör serisinin önde gelen serilerinden birisi olma özelliği taşıyan 70 66 modeli yenilenmiş alt yapısıyla dikkatlerden kaçmayan özelliğiyle her zamanki canlılığıyla çiftçilerin sahip olmayı istedikleri modellerden biri olmaktadır. Geliştirilmiş teknik özelliklerinin yanında daha güçlü ve daha motor gücü yüksek özelliğiyle serisinin önde gelen modellerinden olmayı başarmış bulunan bu en yeni traktör serisi, birbirinden değişik özelliklerini oluşturarak Fiat 70-66 modeli olarak teknik özelliklere sahiptir.

70 66 serisinin teknik özellikleri

Fiat 70-66 serisinin teknik özelliklerine bakıldığında birbirinden farklı öne çıkan teknik özelliklerinin dikkat çektiği gözlemlenmektedir. Birbirinden değişik teknik özellikleriyle sınıfının ve Fiat markasının yenilenen alt yapısı olma özelliğini taşıyan söz konusu teknik özellik, 70 66 serisi olarak dikkatlerden kaçmayan yenilikler yansıtmıştır. İşte bu özelliklerden başlıcaları:

4x4 opsiyonel şasi teknik özelliğiyle dikkatlerden kaçmayan bu traktör modeli, 1984 ve 1991 yılları arasındaki üretim serileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürmektedir.

Bir başka teknik özelliğini oluşturan 12 ileri 4 vites geri özellikli unsurlarını barındırması nedeniyle başlıca 3150 kg ağırlığındaki yüksek tork çekim gücüyle endüstriyel tarımda vazgeçilmezlerden birisi olmaktadır.

Fiat serisinin yüksek tork çekim gücü

Traktör Fiat serilerinden biri olma özelliğini korumaya devam eden bu en yeni endüstriyel makineli tarım ürünü 1984 yılından itibaren üretilerek 1991 yılı arasındaki serileriyle dikkatlerden kaçmayan belli başlı özellikler barındırmaktadır. Fiat 70-66 serisi modeliyle yüksek tork çekim gücüyle tam 229 cm dingil açıklığına sahip olmaktadır. Bütün bu üstün meziyetleriyle çiftçilerin endüstriyel tarım üretimlerinin başında gelen Fiat modeli olarak traktör serisi tam 7.50-18'lik tekerlek ölçütleriyle sıra dışı bir tasarım yaratmaktadır.

Bütün bu teknik özellikleri birlikte düşünüldüklerinde yeni bir traktör serisini yansıtmakta olan bu en yeni serisinde Fiat 70-66 modelinin birbirinden öne çıkan nitelikleri mevcuttur. Teknolojik alt yapısını koruyarak oluşturulan bütün bu özellikleriyle başlı başına önemli ölçütlerini korumaya devam eden yönelişleriyle 401 cm genişliğindeki yapısından yola çıkarak Fiat 70-66 traktör serisinden biri olmayı başarmaktadır. Sağladığı bütün traktör bu seri özellikleriyle dünden bugüne endüstriyel tarım sektörünün önde gelenlerinden olmaktadır.