80-66

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Sahibinden temiz türk fiyat 8066
38.500,00
Muhammed can
İlan Tarihi : 21.11.2017

80-66

Fiat traktörler üretim fabrikalarında üstün teknolojik donanım ve uzman kadrosu ile yürüttüğü çalışmalar sonucunda üretilmekte ve iş dünyasına kazandırılırlar. Fiat markasının tüm modellerinde zamanın en üstün teknolojisi kullanılarak üretim gerçekleştirilmektedir. Üretilen traktör makineleri sadece bulunduğu dönemin değil yakın ve uzak geleceğin olası teknolojik değişiklikleri de hesaplanarak gerekli uyumun sağlanabileceği özelliklerde üretilmektedirler. Fiat 80-66 model traktörler aynı hedef ve gaye ile üretilen fiyat marka traktör makinelerindendir.

Çift çeker Türk traktörü olarak bilinen Fiat marka traktör makineleri Türkiye'de üretilmektedir. Bu yüzden Türk traktörü olarak adlandırılan bu makinelerin motor güçleri 8 hp olmaktadır. Motor hacmi 80 cc olan bu traktörler dizel yakıt ile çalışan tasarruflu makinelerdir. Fiatın tüm modellerinde olduğu gibi fiat 80-66 240.seri model de kabinli ve görsel olarak çok iyi düşünülerek hazırlanmış profesyonel bir tasarıma sahiptir.

Traktör piyasasında fiyatın yeri her zaman başka olmuştur. Her zaman daha çok tercih edilen ve satın alınan fiyat 80-66 modeli ve diğer modelleri satın alan kişilerin tercihlerinden dolayı pişmanlık duymayacakları kalitede bir marka olmayı başarmıştır.

Fiat 80-66 model traktör diğer modeller arasında da en iyi modellerdendir. Gelişen teknolojiye uyumlu özellikleri fiatı tercih eden müşterilerine büyük kazanımlar sağlamaktadır. Traktör makineleri arasında markasının hakkını veren ve ait olduğu fiat 80-66 model olarak da yaptığı ünü hak ettiğini sergilediği her performansla ispatlayan fiyat sayesinde işler kısa zamanda yoluna koyulmakta ve tamamlanmaktadır.

Traktör almadan önce mutlaka görmeniz gereken marka fiat markası ve bu markaya ait olan modellerdir. Ürettiği her seride özellikle de 240. seride Türkiye koşullarına uygun olarak üretilmiş olan bu makineler teknoloji harikası olarak hala yüksek performanslarını koruyan önemli bir geçmişe sahip makinelerdir. Uygun ödeme koşulları ve pazarlama olanakları sayesinde her çiftçini ve ihtiyacı olan herkesin kolaylıkla satın alabileceği fiat 80-66 traktörler Türkiye'nin her bölgesinde kullanılabilecek özellikte makinelerdir. Hafifliği sayesinde uzun yollarda fazla yakıt harcamadan ve fazla zorlanmadan kolaylıkla yol alabilen ve zor ve engebeli arazilerde de çalışabilen fiat traktörlerle zor işleri kolayca halledebilirsiniz.