8700

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

8700

Massey Ferguson 8700 Serisinin Özellikleri

Birçok anlamda çiftçilik ve tarım sektörü üzerine hizmet veren insanlar için, teknoloji ve minimum harcamayı birleştirerek harikalar yaratan Massey Ferguson markasının, son üretimi olan ve en gözde traktör modeli olan massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri çağın tüm gereksinimlerini karşılayan ve son derece devasa teknolojik hatlar ile tasarlanmış bir dizi traktör serisidir. Beş farklı model de ürünü öne süren massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri, 290 beygir motor gücünden 400 beygir motor gücüne kadar çıkabilen oldukça güçlü traktörlerdir. Panorama kabin ve kapalı şası ile öne çıkan massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri, aynı zamanda büyüklükleri, yakıt tasarrufu, 5000 kilogram ön kaldırma gücü, 12.000 kilogram arka kaldırma kapasitesi ile oldukça harika bir araçtır.

Massey Ferguson 8700 Serisinin Kullanım Alanları

Ufak bağ ve bahçelerde boyutu ve fonksiyonları sebebi ile oldukça kullanışlı olmayan massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri, bütün arsa tiplerinde en kısa zamanda hem zamandan hem yakıttan tasarruf ederek tüm tarımsal faaliyetleri gerçekleştirmek gibi özelliklere sahip. Ön kaldırma kapasitesi sayesinde çeşitli aparatlar yardımı ile kepçe veya itici gibi amaçlar ile kullanılabileceği gibi 12.000 arka kaldırma kapasitesi ile de her türlü tarım faaliyeti ve bunun dışında ki faaliyetler için oldukça kullanışlı bir traktöre modeli olan massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri türünün en kaliteli ve en iyi ürünü olarak göze çarpmaktadır.

Massey Ferguson 8700 Serini Ayıran Özellikler

Traktör ve tarım araçları üzerine pek çok mekanik aracın bulunduğu günümüz piyasasında fark yaratmak her firma için cesaret isteyen bir durumdur. Fakat Massey Ferguson, bu durumu massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri ile oldukça kolay aşmıştır. Büyüklüğünün ve çok fonksiyonel olmasının aksine oldukça az yakıt tüketimi kullanarak, çeşitli formlarda kullanılabilmesi, motor gücü, ön ve arka aparat kaldırma durumu, paranomik yapısı ve boyutları ile bu sektör üzerinde bulunan pek çok traktör modelini arkasında bırakan massey ferguson 8700 serisi traktör modelleri tüm çiftçilerin gözde traktörü olmaktadır.