Albino Frenatus

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Albino Frenatus

Albino Frenatus

Balıklar oldukça geniş türlere ve özelliklere sahip olan canlılardır. Kimi balıklar yalnızca doğal yaşam alanı olan denizlerde yaşayabilirken kimi balıklar da akvaryumlar da beslenebilmektedir. Akvaryumda beslenebilen ve sazansıgiller ailesine dâhil olan balıklardan biri Albino Frenatus balığı olarak bilinmektedir.

Albino Frenatus Balığı

Albino Frenatus balıkları genellikle akvaryumların alt kısmını süslemekte olan balıklardan biridir. Akvaryumlar ile ilgili daha fazla araştırma yapıp detaylı bilgiler edindikten sonra Albino Frenatus balığı ile ilgili daha çok ayrıntıya sahip olduysanız ve akvaryumunuzu süslemesini istiyorsanız o zaman Albino Frenatus balıklarına son derece kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Albino Frenatus Özellikleri

Albino Frenatus özellikleri meraklılarının son derece ilgisini çekmektedir. Albino Frenatus balıklarının boyu genellikle 15 cm’e kadar büyüyebilmektedir. Bu yüzden akvaryumun en altındaki yerler genellikle onlara aittir. Kendi türleri ile son derece barışçıl bir şekilde anlaşabilen bu balıklar başka türdeki balıklar ile oldukça kavgacı bir yapıya sahip olacaktır. Özellikle küçükken başka türlere karşı uyumlu olabilen Albino Frenatus balıkları büyüdükçe kavgacı olan özelliklerini ortaya çıkarmaktadırlar. Albino Frenatuslar genellikle tabanlarda ve ortalarda yüzmektedir. Üreme şekilleri ise yumurta dökerek omlaktadır. Albino Frenatus balıklarının beslenme şekillerine gelecek olursak hem etçil hem de otçul bir şekilde beslenebilmektedirler. Albino Frenatus balıklarının erkekleri daha ince olmaktadır. Anal yüzgeçleri daha siyah olurken dişilerinde bu durum tam tersidir.