Anemonlar

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Anemonlar

Anemon Palyaço Balığı

Palyaço balığı olarak da bilinen anemon balıkları farklı renkleri ile oldukça güzel görünen bir balık çeşididir. Yaklaşık 40 cm uzunluğa kadar olabilen anemon balığı aynı zamanda 3 renkli olma özelliğine sahip. Balığın insanlar tarafından tehdit edilmesi türün yok olma olasılığını da gösteriyor. Diğer taraftan bu balıkların en belirgin özellikleri, bir saldırı esnasında birbirleriyle kenetlenerek büyük balıkmış gibi görünmeleridir. Çoğu zaman karşıdaki canlıyı korkutan ve caydırıcı olan bir özelliktir. Bu canlılar yaygın şekilde Endonezya denizinde görülmektedir. Deniz canlıları konusunda çok farklı balık türlerini barındıran firmadan süs balıkları ve diğer kategorilerde balıkları bulabilirsiniz.

Onlarca Balık Çeşidi Bir Arada

Deniz canlıları süs amaçlı olarak akvaryumda sıkça beslenmektedir. Bu balıkları yemek için alınan diğer balıklardan kategori olarak ayrı tutabiliriz. Bununla beraber palyaço balığı yanında ıstakoz, mercan, salyangoz gibi farklı deniz canlılarını firmadan bulabilirsiniz.  Satışı yapılan deniz canlıları satışı olana kadar düzenli şekilde bakımı yapılmakta ve herhangi bir sağlık sorunu yaratmamaları adına kontrol edilen yemlerle beslenmektedir. Farklı balık çeşitleri içerisinden size hitap eden balık çeşitlerini güvenle firmadan satın alabilirsiniz.

Deniz Canlıları Satış Hizmeti

Kurumsal satış gerçekleştiren firmadan deniz canlısı çeşitlerini, müşterilere uyan farklı ödeme seçenekleri yoluyla alabilirsiniz. Geniş ürün ağına sahip firmada yer alan her türlü hizmet müşteri memnuniyeti sağlayamam amacı üzerine kurulmuştur.