Antonio Carraro

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Antonio Carraro

1910 yılında genç bir demirci olan Giovanni Carraro pulluk, matkap, tırmık ve silindiri birleştiren çok fonksiyonlu bir makine icat etti. İlk önce onun küçük dükkanı geleneksel traktör üreten bir sanayi kompleksi haline dönüştü ve 1960 yılında onun küçük oğlu olan Antonio Carraro di Giovanni tarafından bu firma kuruldu. Sloganları traktör people (insan traktörüdür)

Antonio Carraro Amacı

Daha sonraki yıllarda Antonio Carraro bu sektörde lider olmak istedi ve dört tekerlekten çekişle, niş üzerinde duran orta güçteki traktör modellerinin yelpazesini genişleterek, yetmişli yılların başında bu araştırma ile AR-GE ( araştırma geliştirme merkezi) açılmıştır.

Antonio Carraro Hakkında

Tarım aletleri uzman piyasa liderlerinden biri haline gelmiştir. Antonio Carraro’ da kentsel temizlik ve bakım ve yol koşulları için Groundcare çizgisi oluşturarak, sivil sektörde pazarını genişletmişti. 1999 ve 2000 yılları arasında yeniden yapılandı. Porche danışmanlık ile iş birliği yaptı. Antonio Carraro şirketi kurulduğu andan itibaren bütün faaliyetlerinde sürekli iyileştirme felsefesi benimsedi. Antonio Carraro ‘nun 80 modeli vardır ve3 iş birimine ayrılır.  Traktör people modelleri şunlardır:

Tigrone & supertigre

Tigrone & supertigre jona

TRX 6400 –  Ergit  serisi

TGF, TX, TRX, SX –  S serisi

TGF, TRX, TRG, SRX, TTR – Ergit 100 serisi

TRH, SRH,

MACH 4 II –

MACH 2

Tigrecar GST – Transporter

Tigrecar Tigrone serisi - transporter