Bahçe Traktör Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
KAAN A-250 MİNİ BAHÇE TRAKTÖRÜ
22.750,00
Satılık Mercedes Mb 1000 Traktör
23.500,00
Altan Dikbaş
İlan Tarihi : 25.11.2016
ÇOK TEMİZ İNTER TRAKTÖR
ÇOK TEMİZ İNTER TRAKTÖR
Nevşehir-Kozaklı
7.000,00
Ilhami Özkan
İlan Tarihi : 11.08.2016
kullanıcıya özel
kullanıcıya özel
Nevşehir-Gülşehir
23.000,00
Mehmet Demirci
İlan Tarihi : 31.05.2016
yagmur agrifarm 450
yagmur agrifarm 450
Trabzon-Çarşıbaşı
32,00
Sinan Turgut
İlan Tarihi : 28.06.2015

Bahçe Traktör Modelleri

Türkiye'de patenti başka ülkelere ait olan birçok farklı markada traktör üretilmektedir. Bu farklı marka ve modellerdeki traktörlerin bazı modelleri özellikle bahçelerde kullanılmak için üretilen traktör modelleri olarak dikkat çekmektedir. Bahçe traktör modelleri, çeşitli küçük ve büyüklükteki bahçelerde kullanılmak üzere daha çok bahçede yapılan tarıma uygun olarak üretilmektedirler. Bahçe traktör modelleri tasarım ve büyüklük bakımından diğer traktör modellerinden daha küçük olmaktadırlar. Bazen bir el arabası büyüklüğünde bir traktör modeline denk gelebilirsiniz. İşte bu tipte üretilen traktörler bahçe traktör modelleri olarak müşterilerine özel üretilen traktörlerdir.

Bahçe traktör modelleri ebat ve büyüklük olarak küçük olduğu için bu traktör modellerinde kullanılacak tarım araçları da hem bahçeye uygun olarak üretilmektedir hem de traktöre uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Büyük traktörler için üretilen ekipmanların ve parçaların bu traktörlerde kullanılması mümkün değildir. Bahçe traktör modelleri sayesinde diğer bazı sektörlerde de farklılaşmaların meydana gelmesi nedeniyle bahçe traktör modelleri sektör olarak daha geniş bir sahaya yayılma fırsatı bulmaktadır.

Traktör markalarının birçoğu bahçe traktörü üretiminde de farklılaşmaya modelleşmeye gitmeye çalışmaktadır. Ürettikleri traktörlerin bahçe modelleri olması traktör markaları için olumlu etkiler oluşturmakta ve müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır. Müşteri portföyünü çoğaltan bu tercih nedeni ile üreticinin de yüzü gülmektedir. Bahçe traktörleri arasında marka olarak büyük traktör markalarından tamamen farklı olup da pek bilinmeyen markalar da bulunmaktadır. Bu tür markalar tamamen bahçe traktörü sahasında gelişme göstermeye çalışan ve portföyünü tamamen bu yönde oluşturmak için çabalayan firmalardır. Bu tür firmaların ürettikleri traktörler konsept, tasarım ve donanım olarak büyük traktörlerden tamamen farklılaşabilmektedirler.

Bahçede kullanmak ve bahçe tarımı yapmak için üretilen traktörlerin seralar için de uygun olduğu görülmektedir. Sera bahçeleri ve normal açık bahçelerde çok dar alanlarda bile ustalıkla ilerleyebilen ve her türlü tarımsal aktiviteyi gerçekleştirebilen bu küçük traktörlerle bahçe işlerinizin çok kısa sürelerde bitmesini sağlayabilirsiniz.

Bahçe traktör modelleri de kendi aralarında farklılaşmakta ve orta veya çok küçük olarak ayırt edilebilecek türleri bulunmaktadır. Özellik bakımından da farklılaşan bu traktörlere Türkiye'de ulaşmak ve temin etmek son derece kolaydır.