Bahçe & Yapı Market

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Satılık Kauçuk Ağacı
Satılık Kauçuk Ağacı
İstanbul-Üsküdar
10.000,00
Özkan Karaca
İlan Tarihi : 01.09.2022
BIÇAKLI (KIRICILI) PİS SU DALGIÇ POMPASI
6.000,00
Ahmet ÜNAL
İlan Tarihi : 17.03.2022
POLİETİLEN KANGAL SULAMA  BORUSU
1,00
Fulya bilgin
İlan Tarihi : 29.12.2021
Adaçayı kolonyası
Adaçayı kolonyası
İzmir-Buca
30,00
Murat Çangal
İlan Tarihi : 21.09.2021
30 kva kabınsız panolu
30 kva kabınsız panolu
İstanbul-Pendik
24.000,00
Erkan öztürk
İlan Tarihi : 24.08.2021

Bahçe & Yapı Market

Birçok insan için çiçekler ve bahçe işleri keyifli bir hobidir. Ancak bu hobisini profesyonel olarak yapan kişiler işin inceliklerini öğrenir ve meslek edinir. Mesleki amaçlı ya da evinizin, iş yerinizin bahçesini dekore etme amaçlı ihtiyaçlarınız için bitki, çiçek, sulama araçları, sera malzemeleri, bahçıvan ekipmanları gibi birçok malzemeyi en uygun fiyatlarda bu bölümüzde yer alan kategoriler arasında bulabilirsiniz.

Birbirinden güzel ağaçlar yetiştirmek isteyenler ya da meyve sebze bahçeleri yaratmak için malzeme arayanlar, bu bölümümüzdeki bahçe, yapı malzemeleri ve el aletlerine ulaşabilirler. Bahçe her insan için terapi gibi bir etki yaratan uğraştır. Estetik açıdan en beğenilen mekanlar, güzel çiçek dekorasyonları ve rengarenk çiçekler ile yapılan dekoratif çalışmalardır.

 Yaşam alanı olarak da çok sık kullanılan bahçeler, yapılandırılıp düzenlenmediği sürece, sadece böceklerin ve solucanların dolaştığı alanlar olarak kalmaktadır.

İyice temizlenmiş ve yaşam alanı için uygun yerler yaratılmış bahçeleri, sebze ya da meyve bahçeleri ile daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Ürünlerinizi organik olarak yetiştirip ailenize sağlıklı bir beslenme sunabilirsiniz. Ya da sitemizin organik ürünler sayfalarından satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Birçok bahçe malzemesinin bulunduğu sitemizin bu bölümünde, her alan için gerekli detaylandırılan ürünler bulunmaktadır.

Bir tarım ülkesi olan Türkiye, yeniliklerden haberdar olamayan üreticilerin tüm ihtiyaçlarını bulabilecekleri bir siteden yoksundu. Ekibimiz de bunu dikkate alarak, üreticilerin ve alıcıların buluşacağı bir ortam olarak tarımdan.com sitesini yaratmıştır. Son dönemde popüler olan köye dönüş projeleri kapsamında devletin verdiği hibe ve diğer teşviklerden yararlanmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen kişilere özel birçok destek verilmektedir. Bu desteklerden yararlanmaya karar veren ve bir tarla ya da hayvan satın almak isteyen kişiler için birçok bölgeden alım yapabilecekleri hayvan ve araziler bulunabilmektedir.

Araziler için istediğiniz bölgede uygun seçenekler bulabilirsiniz. Aynı zamanda birçok kişi için önemli olan temel ihtiyaçların direk üreticiden satın alınabileceği yüzlerce ilan arasından daha uygun fiyatları bulabilirsiniz. Her zaman üretici dostu olan ve ülkemizin tarım alanında gelişmesi için küçük de olsa katkılarda bulunmak isteyen sitemizde, birçok farklı ana kategori yer almakta ve bu kategorilerin alt bölümlerinde istediğiniz her türlü ürün, hizmet, emlak, hayvan ve diğer tüm ekipmanları satın alabilirsiniz.

Bahçe

Bahçe ile ilgili her türlü ürüne ulaşabileceğiniz, fidanlar, tohumlar, bahçıvan malzemeleri, bitki besinleri, sulama tankları ve depolarına ulaşabileceksiniz. Kendi ellerinize yarattığınız bahçenizde, yaşam alanınızı belirleyerek etrafında gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 Bahçeniz büyükse kış bahçesi alanı yaratarak ya da sera kurarak istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca birbirinden değişik dekorasyon fikirleri ile canlı renkler kullanabileceğiniz bahçenizi her detayıyla yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ürünlerden, el aletleri ya da bitki ürünleri de bulabilirsiniz. Bahçeniz için dekoratif havuzlar, rengarenk çitler ve el yapımı kapılar bulabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu ile ilgili isterseniz iş yerinizde, isterseniz evinizin bahçesinde harikalar yaratabilirsiniz. Çocuklar için özel alanlar yaratabilirsiniz ve hayalinizdeki bahçeyi burada bulabileceğiniz malzemelerle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yapı Malzemeleri

El yapımı kapılar, yapı malzemeleri ve ekipmanları, hırdavatlar ve diğer yapı malzemelerini bulabilirsiniz. Türkiye'nin her bölgesinden yüzlerce satıcı ve alıcı bulabileceğiniz sitemizde sıfırdan bir bahçe yaratmanız için her ürünü bulabilirsiniz. Üye olarak siz de ilan verebilir ve ürünlerinizi güvenle satabilirsiniz.

El Aletleri

El aletleri arasından istediğiniz ürünü bulabileceğiniz ve satın alıp satabileceğiniz bölümümüzde bahçe işlerinde kullanılan aletler satılmaktadır. Anahtar, bıçak, testere, levye, mengene, ölçü aletleri, zımpara ve oyma gibi aletleri satın alıp üretiyorsanız satabilirsiniz.

 Bahçe işleri için gereken tüm ekipmanları bulabileceğiniz bölümde, isterseniz sıfır isterseniz ikinci el ürünleri satın alabilirsiniz. Daha büyük ürünleri kiralama imkanına da sahip olabileceğiniz ilanlar arasından bulunduğunuz bölgeye en yakın olan ve bütçenizi zorlamayan seçenekler bulunabilirsiniz.

İlaçlama Aksesuarları

Bahçe işlerinde şart olan ilaçlama için gerekli olacak ilaçlama aksesuarları arasından istediğinize sahip olabilirsiniz. Tarımda oldukça büyük bir öneme sahip olan ilaçlama için gereken malzemeler ve ilaçlama ürünlerinin en doğalına bu bölümdeki ilanlardan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde çiftçi ye ve üreticiye dost bir bakış açısı hakimdir. Bu yüzden tarım ve hayvancılıkla ilgili doğal olan ne varsa bu ortamda bir araya getirdik. Her türlü doğal üretim konusunda yeni üretici adaylarının da kolay ulaşabilecekleri direk üreticiler ile irtibata geçebilecek bir site olan tarımdan.com ister ürünlerini satmak isteyenler, ister ürün ve malzeme almak isteyenler olsun herkes hayal ettiğini ve aradığını bulacaktır.

Amacımızın devletin de teşvikler verdiği üretim sektöründe ülkemizin daha iyi bir konuma gelmesine az da olsa katkıda bulunmaktır. Üretim yapacağınız topraktan tohuma, iş makinasından sulama tanklarına kadar her şeyi sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Ülkemizin her yerinde verilen ilanlar ile tarım yapmak istediğiniz bölgede size uygun seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. İstediğiniz tarlayı aldıktan sonra ekin yapmak istediğiniz tohumlar, fidanları, iş makinelerini, sulama tanklarını, işçileri ve işinizi geliştirebileceğiniz eğitimleri alabilirsiniz.

Gerekli olan ilaçlama malzemeleri ve ilaçlama aksesuarları da satın alabilir, neyiniz eksik, neyiniz fazla zengin kategori çeşitlerimizle bulabilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan malzemeleri alabileceğiniz bir portal değil, ürettiğiniz ürünleri dünyanın dört bir yanına satabileceğiniz bir site olarak hizmet vermekteyiz. Alıcı ve satıcıların aracısız ve direk olarak buluştukları bu ortam çiftçilere destek olan bir web sitesi olarak hizmet vermektedir.

Her zaman üreticiden yana olan ve her zaman da olmaya devam edecek olan ekibimiz, her geçen gün büyüyen ve yenilenen bir aile gibi daha fazla hizmet verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Yeni çiftçiler ve deneyimli çiftçiler için ürünlerini satabilecekleri ve ihtiyacı olan her şeyi satın alabilecekleri sitemiz, her zaman hizmetinizde olmaya devam edecektir.