Başak 2053

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Başak 2053

Türkiye patenti kendisine ait olmasa da birçok traktör markasını topraklarında üretebilen bir ülkedir. Başak traktör markası da bu markalardan birisidir. Diğer traktör markaları dikkate alındığında Türkiye'de üretilmeye başlayalı henüz çok uzun zaman olmasa da Başak traktör markası model ve tasarımları ile traktör meraklılarının ilgisini çekmeyi başarmış ve bu nedenle de diğer birçok traktör markasından daha çok tercih edilen bir marka haline gelebilmiştir.

Türkiye'de üretilen başak marka traktör modellerinden birisi başak 2053 model traktörlerdir. Başak 2053 model traktörler diğer modeller ve farklı marka traktörler arasında görüntüsü ile dikkat çeken bir traktördür. Türkiye'de uzun yıllar kullanan stayr markasının bir benzeri olan başak marka traktörler başak 2053 modelleri ile de steyr marka traktörleri anımsatmaktadır. Özellik ve motor hacimleri ile motor çekim güçleri bakımından steyr marka traktörlerden geri kalmayan hatta daha iyi performans gösteren Başak 2053 model traktörler Türkiye'nin zorlu coğrafi bölgelerinde özellikle tercih edilen bir traktördür.

Görüntü bakımından her ne kadar daha önce üretilmiş ve üretimi durmuş olan bazı traktörlere benze de özellik olarak bu traktörlerden daha iyi durumdadır. Kullanışlılığı ve kullanılabildiği her coğrafi yapıya kolaylıkla uyum sağlayabilen özellikleri sayesinde tarım sektöründe özellikte tercih edilen bir ürün olduğu gibi iş dünyasının hafif yük taşıyan makineleri arasında en çok tercih edilen araçlardandır. Belediyelerin bazı ekipmanlar kullanarak dönüştürdüğü ve belediyecilik faaliyetlerinin birçoğunda kullandığı bu traktörler birçok ekipmanın kolayca monte edilip kullanılabilir olmasından dolayı birçok sektörde kolaylıkla kullanabilen makinelerdir. Başak 2053 traktörler kırmızı renkte ve genellikle kabinsiz olarak üretilen traktörlerdir. Traktörlerin fabrika çıkış halleri kabin dahil birçok değişiklik yapmaya müsait durumdadır.

Başak 2053 marka traktörler zorlu yollarda ve arazilerde zorlanmadan çalışabilen beygir gücü yüksek, benzer marka ve modellerle yarışacak düzeyde bir traktördür. Kullanan ve satın alan insanların traktörün kullanımından memnun insanlardır. Başak 2053 traktörlerin arazide veya iş dünyasında kullanırken fabrikadan kaynaklı ve üretim hatası olarak tespit edilmiş bir sorunu tespit edilmemiştir. Doğru koşullarda doğru kullanıldığı zaman yarım asır kullanılabilecek bir makinedir