Başak Diğer Modeller

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
ÇOK ACİL SATILIK BAŞAK EKO 2047 RÖMORKLU
109.000,00
Engin Kaya
İlan Tarihi : 27.07.2022

Başak Diğer Modeller

Yerli marka olarak bilinse bile üretiminin yüzde yüzünün Türkiye'den sağlanamadığı markalardan birisi de Başak traktör markasıdır. 2043-2075 ve başak diğer modeller Türkiye'de üretilmektedir. Traktör üreticileri arasında Türkiye'de sürdürdüğü faaliyetler bakımından en köklü firma Başak traktör markasının fabrikasını ihale ile alan firmalardır. 2043-2075 ve başak diğer modeller herhangi bir ayrım gözetilmeksizin ve herhangi bir özelliğinden fedakârlıkta bulunulmaksızın aynı gelişmiş teknoloji ve uzman personel gözetiminde ve denetiminde, işini çok iyi bilen çalışanlar tarafından üretilmektedir. Traktör dünyasının en kaliteli ve en sağlam traktörleri tüm modelleri ile birlikte aynı tesislerden çıkmakta ve Türkiye başta olmak üzere tüm dünyaya pazarlanmaktadır.           

2043-2075 ve başak diğer modeller işçilik dahil tüm giderler ile profesyonel yaklaşımdan taviz verilmeden kendi sınıfında en üstün performanslı traktör olarak üretilmektedir. Bu titiz çalışma ve profesyonel yaklaşım sonucu ortaya çıkan makineler traktör dünyasının harikaları olarak kullanıldıkları her arazide ve her iş sektöründe göz doldurmakta ve izleyenlerin hayran bakışları arasında çalışmalarını yapmaktadır. 2043-2075 ve başak diğer modeller bazen bir kepçe, bazen bir vinç ve bazen de bir yük kamyonu gibi kullanılabilmektedir.

Teknolojik alt yapısı tüm olası gelişmeler düşünülerek kurgulanmakta olan 2043-2075 ve başak diğer modeller yakın zamanda meydana gelebilecek her türlü teknolojik gelişmeye ayak uydurabilecek bir kapasite ve donanımda üretilmektedir.

Başak markasına ait tüm modeller üretim aşamasında sahasında ve sınıfında en iyi özelliklerde olması hesap edilerek, kullanılacağı arazide en iyi kapasitede iş yapabileceği şekilde ve faaliyet göstereceği tüm sektörlerde beklenilen etkinliği en üst derecede verebilecek bir hacimde ve güçte olacak şekilde üretilmektedirler. Başak markasına ait birden fazla modelde traktör üretilmektedir. Başak marka traktörün her modeli tasarım ve özellik bakımından birbiri ile yarışır durumdadır.

Motor hacimleri tasarımlarına en uygun şekilde üretilmiş, güçleri hacimlerinin çok çok üstünde olan başak marka traktörler arazi yapısına uygun, kullanım özellikleri bakımından Türk insanının kolaylıkla kullanabileceği bir yapıda ve korunması, saklanması gibi konularda da başarılı sonuçlar alınabilecek bir konseptte üretilen başak marka traktörler ile tarım ve iş dünyasının büyük ve derin bir nefes aldığı görülmektedir.