Başkent Traktör Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Başkent Traktör Modelleri

Yerli bir marka olarak üretilen başkent traktör modelleri Türkiye'de 240 seri ile üretilen traktör markasıdır. Türkiye'de üretime başladığı tarihten beri Türkiye traktör piyasasında büyük bir pay sahibi olan başkent marka traktörler sadece ülke içinde değil aynı zamanda yurt dışında da büyük satış rakamlarına ulaşmış bir markadır.

Dünyanın dört bir tarafından sipariş almaya devam eden başkent traktör modelleri Türkiye'nin gururu durumuna gelmiştir. Özellikle son yıllarda Türkiye'ye başka ülkelerden giriş yapan ithal traktör markalarının otuzu geçmesine rağmen sektördeki yerini ve payını arttırarak korumayı başaran başkent traktör modelleri kullanıcılarının vazgeçemediği traktör modelleridir. Yerli katılım oranı yüzde yüze yakın olan başkent traktör modelleri sayesinde insanların en ağır tarımsal faaliyetlerini kısa sürelerde ve en iyi yöntemlerle yapabilmektedirler. Modern tarımın en doğru temsilcisi olan başkent traktör modelleri ülke tarihinin en önemli tarımsal kalkınma projelerinin bir parçası hatta sonucu haline gelmiş traktör marka ve modelleridir. 

Başkent traktör modelleri Türkiye'de üretildiği için özellikle Türkiye şartları düşünülerek tasarlanmış traktör modelleridir. Tasarım bakımından sektörün en iyi markaları ile yarışır durumda olması basit bir rekabet tutkusundan ileri gelmemektedir. Bizzat kendisinin de sektörün en iyi markaları arasında olmasının sonucudur. Başkent traktör modelleri ile Türkiye'nin sert ve kurak iklim bölgelerinde bile modern tarımın yüksek verimli sonuçlarını almak mümkün olmuştur.

Motor hacmi tasarımına uygun olarak belirlenmiştir. Bu nedenle kötü bir görüntüye sahip değildir. Yeterli büyüklükte ve güçte olan motor hacmi kadar motor gücü de son derece iyi ve fazladır. En zor işlerin ve yüklerin altından kalkabilecek kapasitede ve güçteki motoru ile zorlu yokuşları, dik yamaçları kolaylıkla geçebilecek ve tarımsal faaliyetleri tamamlayabilecek çapta ve büyüklüktedir.

Üretimi devam eden traktör markaları ve modelleri arasında olduğu için yedek parça ve orjinal parça temini konusunda herhangi bir sorun bulunmayan başkent traktör modelleri Türkiye'nin her yerinde yeterli yetkili servis ağı sayesinde her türlü bakım onarım faaliyetlerinden faydalanabilecek bir özelliğe sahiptir.

Başkent traktörleri sadece tarımsal faaliyetlerde değil iş dünyasının farklı alanlarında da kullanılan bir iş makinesi, taşıyıcı, kepçe veya vinçtir. İyi bir nakliye aracı, iyi bir işçi taşıma vasıtası ve iyi bir binek olarak da kullanılabilecek düzeydeki fonksiyonel özellikleri sayesinde gördüğü rağbet