Bekçi

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36

Bekçi

Yardımcı Hizmetler Eleman Hizmeti

Yardımcı hizmetler alanında ve iş makineleri kiralama hizmeti veren kurumsal firmada, dilediğiniz alanda hizmet alabileceğiniz geniş bir hizmet ağı söz konusudur. Kurulduğu günden bu yana devamlı gelişerek ilerleyen bir gelişme gösteren firma, vinç, greyder gibi büyük iş makineleri kiralama hizmeti yanında yardımcı hizmetler olarak genel sınıflandırma içerisindeki bahçıvan, tarım işçisi, sulama elemanı veya bekçi bulma gibi faaliyetlerde de varlığını devam ettirmektedir. Firma hizmetlerinde genel olarak hedeflenen müşteriler için en iyi çözüm ortağı olmaktır.

Bekçilerin Görevleri

Bekçilik, tanımlanan görev alanı içerisinde görev biçimini yerine getiren, yardımcı hizmetlerde bir alanın olası bir hırsızlık benzeri duruma karşı korunması için başında beklenmesi işini yapan kişidir. Yaygın şekilde lise dengi mezunu olan bu görevlilerden, daha öncesinde konuyla ilgili biraz bilgiye sahip olması beklenmektedir. Görev alanları doğrultusunda olası zararları önleme amacındaki bu kişiler, kurumsal firma tarafından ihtiyaç doğrultusunda temin edilebilmektedir. Eleman temini konusunda uzman firmada bekçi hizmeti veren kişiler gereken format dâhilinde başka firmalara yönlendirilmektedir.

Yardımcı Eleman İş Gücü  

Yardımcı eleman iş gücü günümüzde bir hayli önem kazanmıştır. Büyük kurumsal alanların çoğalması yardımcı elemanlara olan ihtiyacı da çoğaltmaktadır. Bekçilik, bahçıvanlık, hayvan bakıcıları, şoförlük hizmetleri, firma tarafından sağlanmakla beraber, kurumsal açıdan gereken tüm hizmetlerde firma geniş ölçüde yarar sağlamaktadır. İnsan kaynakları alanında da diğer firmalara yardımcı olan firmada, talep edilmesi durumunda yardımcı eleman iş gücü alınabilmektedir.