Biçerdöver parçaları

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Claas batör
Claas batör
Aydın-Nazilli
1.500,00
Biçerdöver Parmak Lastikler
1,00
Mevlüt EFE
İlan Tarihi : 04.09.2017

Biçerdöver parçaları

Ekinlerin hasat edilmesi sırasında ortaya çıkan en büyük iş ve sorumluluk, bu ekinlerin taşınması olmaktadır. Tarım aletleri, genel olarak bu tarz kolaylıkları sağlamaları ile tercih edilirler. Biçerdöver en kıymetli ve en fazla yükten kurtaran alettir. Bu bağlamda; biçerdöverlerin, biçme, dövme ve bunun yanı sıra bir de kaldırma işlevlerine sahiptir. Biçerdöverin çalıştırılması için gerekli olan bir motor gücü vardır. Bu anlamda; bir biçerdöver mutlaka traktöre bağlanarak kullanılmalıdır.

Biçerdöver Parçaları Bulunur Mu?

Makine / yedek parçaları bir makinenin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Biçerdöver, çok uzun işlemler yaptığı için yedek parçalara çok daha fazla ihtiyaç duyar. Peki, biçerdöver yedek parçaları nelerdir ve nereden bulunabilir? Biçerdöver yedek parçaları, genel itibari ile makinelerin satıldığı yerlerde buluna bilir iken; öte yandan da gelişen teknoloji ortamında internetten satışı da mümkün olmaktadır. Biçerdöver yedek parçaları olarak verilen;

  • Geri vites dişlisi,
  • Dişli,
  • Hız pistonu, çeşitlerini saymak mümkün olur.

Biçerdöver Çalışma Sistemi

Biçerdöver parçaları, çalışma sistemi ve en çok hırpalanan alaları çerçevesinde oluşturulur. Biçerdöverin işlevselliği oldukça fazladır. Cihaz, hasadı kendi içerisine alır, ayrıştırır ve hemen ardından da depolar. Çöplerin de toplanmasını sağlayan alanı sayesinde, alanın sürekli arka kısımlarında kalmasına yardımcı olur. Cihazın deposunun dolması halinde, boşaltılması, tekrar işlevsel hale gelebilmesi adına da yeterlidir.