John Deere Pamuk Biçerdöverin Özellikleri

John Deere

John Deere Pamuk Biçerdöverin Özellikleri

Pamuk üretimi için yabancı markada John deere pamuk biçerdöver son derece gelişmiş teknik özellikleri ile pamuk hasadında önemli katkılar sunmuştur. Birçok serisi bulunan marka biçerdöver makinasına yepyeni özellikler katarak önemli ölçüde çiftçilerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla üretilmiştir. Bir çok teknik özellikleri ve serisi ile farklı tasarımları bir arada sunarak bizlere seçim özgürlüğü tanımaktadır. Yepyeni tasarımı ve işlem kapasitesi ile pamuk üretiminde çok aktif bir işlev kazandırır. Bu sayede pamuk üretimi açısından bize çok faydaları dokunan sistem ile tanışmış oluruz.

Uzun Süre Dayanan Teknik Özellikler

Pamuk üretimi için tarlalarınızda size yardımcı olacak olan John deere marka biçerdöver dümenleme kapasitesi ve hidrolik özellikleri ile yeniden tasarlanarak uzun süre işlerinizi görmenize olanak sağlamıştır. Sap parçalama özelliğinin yenilenmesiyle de kaliteli şekilde sapları parçalayarak kullanım açısından hızlı ve pratiktir.

Tohum Diskleri İle Hassas Şekilde Ekim

Tarlanızda tohum ekimi işlerinde tohum diskleri sayesinde tohum ekimi yapılırken bu özel diskler yardımıyla tohum aralıklarının hassas şekilde belli ve düzgün aralıklarla ekilmesini sağlar. Bu sayede tohumunuz için gereken ölçüde ekim işlemi gerçekleşmiş olur. Bu diskler sayesinde çok daha hızlı şekilde tohum ekimi de sağlayarak üretim açısından çok daha ve düzenli şekilde ekim gerçekleşmiş olur.

Yorumlar Bu içeriğe ait yorum bulunmamaktadır.
Traktör Modelleri
Biçerdöver Modelleri
Tarim Makinaları
Hayvanlar Alemi
Tarım Ürünleri
TARIMSAL BİLGİLER
Yedek Parça