Yem Kırma Makinası Hangi Ürünler İçin Kullanılır

Yem kırma & Ezme makinesi

Yem Kırma Makinası Hangi Ürünler İçin Kullanılır

Evinde, bahçesinde, tarlasında işlerini yaparken hayvanları ile ilgilenirken bir şeyler almak için dışarıya, uzağa gitmek çoğu zaman ölüm gibi gelir insana. Artık ununuz için ya da hayvanlarınızın yemi için dışarıya gitmek zorunda değilsiniz. Yeni nesil yem kırma makinelerinden biri ile hayvanlarınızın yemini ve ununuzu  kendi üretmeniz işten bile değil.

Yeminizi, Ununuzu Hijyenik Ve Ekonomik Koşullarda Kendiniz Üretin

Artık değirmene gitmeye son, hayvan yemi almaya son. Yem maliyetlerini düşürün. Yem kırma makinesi çeşitleri farklı elekleriyle elek tipine göre saatte 30 kg un 120 kg yem üretme kapasitesindedir.

Yem kırma makineleri ile her çeşit arpa, buğday, mısır,mısır koçanı, yonca, saman, ayçiçeği kafası, havuç, pancar vb. gibi hububat öğütülerek yem ve un elde edilmektedir.

Elektrikli yem kırma makinesi ya da şaftlı çuvallama yem kırma makinesi ile her çeşit hububatı öğüterek hayvan yemi yahut un elde edebilirsiniz.

Unlar Ve Yemler Kendi Üretiminiz Olsun

Hayvan yeminizi ve ununuzu, bağınızdan, bahçenizden ayrılmadan hijyenik ve ekonomik şekilde üretmek size mutluluk huzur verecektir.

Teknoloji'nin kimi zaman zararları olsa bile çoğu zaman işlerimizi kolaylaştırıcı etkisi var. Karda kışta, güneşin sıcağında her çeşit iklim koşulunda yeminizi ve ununuzu üretmek kolaylıkla elinizin altındaki yem kırma makinaları ile mümkün.

Yeminizi, ununuzu kendiniz ürettiğinizde hem temizliğinden emin olacaksınız, hem bağınızdan, bahçenizden ayrılmayacaksınız, hem her çeşit hububattan ununuzu yeminizi daha ekonomik bir şekilde üretmiş  olacaksınız.

Yorumlar

Salam Aleykum.mene yem kirma makinasi lazimdir.Azerbaycana nasil getirmek olar.?fiyatlari ne qederdir.?

21.09.2016 tarihinde Ravi tarafından gönderildi.
Traktör Modelleri
Biçerdöver Modelleri
Tarim Makinaları
Hayvanlar Alemi
Tarım Ürünleri
TARIMSAL BİLGİLER
Yedek Parça