Bozok Traktör

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
orjinal kabinli bozok  45s 2011 model
27.500,00
şahin şendil
İlan Tarihi : 17.11.2018
SERİN TRAKTÖRDEN BOZOK 260 GOLD
45.000,00

Bozok Traktör

Her alanda yerli üretim yapabilmek bir ülkenin gücünü belirler. Hele ağır sanayi üretimi anlamına gelen motor üretimi ve makine yapımı ise çok şey ifade eder. Ülkemiz her alanda olduğu gibi tarım aletleri yapımında da giderek gelişiyor ama traktör üretimi bir yan sanayi üretimi olarak sürüyor. Oysaki traktör çiftçilerin eli ayağı gibi. Bütün ekim, dikim ve hasat zamanı traktörün üstünde geçiyor. Bu sektörde ithal markaların yanında yan üretim yapsa bile yerli bir isim görmek insanı sevindiriyor.

Geniş Servis Desteği

Üretime güç katmak sloganıyla çalışan Bozok Traktör, 1967 yılında Karacabay Şirketler Grubuna bağlı olarak kuruldu. O zamandan beri tarlalarda, bahçelerde ve bütün nakliye işlerinde çiftçilerin memnuniyetini kazanmaya çalışıyor. Firma ithal ettiği ya da ürettiği bütün tarım aletlerinde aynı zamanda geniş bir servis ağı hizmeti de veriyor. Bu yedek parça bulmak ve bakım yaptırmak sorununu çözüyor. İşletmenin ayrıca satışa yönelik yurt çapında çalışan bir bayii grubu da var.

Kolay Kullanım Özelliği

Özellikle uzun yıllardır arazi çalışmalarında yer alan Bozok Traktör kolay manevra kabiliyeti, hidrostatik direksiyon sistemi ve yağlı disk fren tertibatı ile donanımlı. Kolay kullanılan vites kolları var. Yollarda hep sağdan giden ağır bir taşıt olarak bildiğimiz traktör tarladaysa kullanılan bütün tarım aletlerini çeken bir güç. İlaçlama motorlarından çapalama makinelerine, pulluklardan mibzerlere her şey ondan soruluyor.