Bozok Traktör Modelleri

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
orjinal kabinli bozok  45s 2011 model
27.500,00
şahin şendil
İlan Tarihi : 17.11.2018
SERİN TRAKTÖRDEN BOZOK 260 GOLD
45.000,00

Bozok Traktör Modelleri

Yerli traktörleri ile ön plana çıkan Bozok markası tarafından yaratılan traktör modelleri olarak karşımıza çıkan bozok traktör modelleri, hem performansı ile hem de ekonomisi ile dikkat çeken bir traktör serisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca ürettiği modelleri ülkemiz standartları için özel olarak tasarlayan Bozok traktör modelleri, 45 beygirden 90 beygire değişen motor seçenekleri olan traktör modelleri tasarlamaktadır.

Genel olarak özelliklerini incelediğimizde, Motor tercihini perkinsten yana kullanan bozok traktör modelleri, ayrıca üstün performansı ve ekonomiyi aynı çatı altında birleştiren Bozok motorlarını da modellerinde kullanmaktadır. Tek çeker ve çift çeker tercihleri ile üretilen traktör, performans tercihini kullanmak isteyen kullanıcılara bu imkânı tanımaktadır. Traktörün Stage III emisyon standartlarında motorları tercih etmektedir. Hem bağ bahçe için hem de tarla için özel tasarlanmış traktör modelleri bulunan Bozok traktör, bu konuda üstün teknoloji anlayışını yansıtmayı amaçlamaktadır. Küçük beygirli modellerinde Bozok kendi motorlarını kullanırken büyük beygirli modellerinde perkins marka motorları tercih ermektedir. Genel olarak motorları gücüne göre 3 ve ya 4 pistonludur.

Şanzıman özellikleri ile de dikkat çeken modellere sahip olan bozok traktör modelleri, genel olarak bütün modellerinde kuru tip hava filtresi kullanmaktadır. Ayrıca senkromejli şanzıman olanakları bulunan traktör, hidrostatik dümenlemesi ile de kolay manevra sağlayan bozok traktör modelleri, ayrıca direk gücü sayesinde motorun gücünde kayıp yaşanmadan şanzıman vasıtayla tekerleklere aktarılmaktadır. Kavrama sistemi genel olarak kuru tip balata ile sağlayan traktör Serisi, bu gibi özellikleri ile göz doldurmaktadır.

Modellerinin içinde kabine sahip olan traktörü bulunmayan Bozok traktörleri bu yönüyle konfor konusunda diğer markalardan geri planda kalmaktadır. Fakat hem yakıt ekonomisi hem de traktörün kendi fiyatı ile diğer markalara göre avantaj sağlamaktadır. Bu avantajını kullanarak genel olarak bütün traktörlerini pazarlamasını yaparak yerli marka olmasının avantajını kullanmaktadır. Genel olarak ülkenin iç bölgelerinde yoğun olarak satışı yapılan bozok traktör modelleri yaygın servis ağı ve her yerde bulunan parçası ucuz olan yedek parça ağı zengin olan bu traktör markası müşterilerin memnuniyetlerini ön planda tutarak firmanın özgünlüğünü ortaya koymaktadır.