Çay

ŞU KADAR GÖSTER 12 / 24 / 36
Prostea 4x4 - Doğal Prostat Çayı
450,00
BİTKİLAÇ
İlan Tarihi : 10.10.2018

Çay

Organik Gıdalar

Günümüzde tarım ürünlerinin çoğu doğal halinde yetişmesi yerine dışarıdan müdahalelerle büyütülmekte, ürün elde edilmekte ve ilaçlı şekilde satışı gerçekleşmektedir. Sağlık açısından diğer ürünlere göre yayarı fazla olan organik ürünler, yetiştirilme sırasında ve işlemede birçok kimyasalın kullanılmadığı ürünlerdir. Günümüzde toz çay almak isteyenler de dâhil olmak üzere her alanda organik işlemler önem kazanmıştır.

Organik Gıdaların Avantajı

Organik gıdaların avantajı içeriğinde uzun vadede zararlı sayılan çok sayıda kimyasal yer almaz. Yapay gübreler, böcek ilaçları, yabani otlar ve mantar öldürücü ilaçlar, büyüme düzenleyiciler, koruyucu ve renklendiriciler, parlatıcılar organik gıdalar içinde yer almaz. Bu açıdan organik ürünler tamamen doğaldır ve hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez. Tüketimi tamamen sağlıklıdır. Zirai ilaçların neden olduğu hiçbir rahatsızlık yaşanma ihtimali yoktur ve çok klasik bir tabirle organik ürünlerle beslendiğinizde kendi genlerinizle oynamamış olursunuz. Gerçek koşullarda doğal organik ürünler zaten olması gereken tüketim biçimiyken günümüzde piyasada organik olmayan o kadar çok ucuz ve sağlıksız ürün vardır ki organik ürünler lüks sayılmakta ve daha pahalı şekilde satılmaktadır.

Yöresel İçecekler Satışı

Türkiye’de yörelere özel olarak üretim yapılan çok sayıda içecek vardır. En çok bilineni çay çeşitleri ve kahvelerdir. Rize’de üretilen ev çok sayıda şehre dağıtılan çaylar her evde günlük kullanılan yaygın bir içecektir. Kurumsal firmada satışı gerçekleşen bu ürüne ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz.